Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Studio Eksperymentalne Polskiego Radia inspiracją kolejnego Dialogu M8N

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Studio Eksperymentalne Polskiego Radia inspiracją kolejnego Dialogu M8N

Czwarty odcinek projektu o dialogu jest oparty o dźwięki stworzone w SEPR (ze słynnej paczki sampli niemieckiej firmy Ableton z której skorzystała masa artystów z całego świata, promując tym samym polskie dziedzictwo muzyki eksperymentalnej).

M8N prowadzi symboliczny dialog z historią muzyki XX wieku związanej ze Studiem. Jest to też forma powrotu do wspomnień z odkrywania tego dziedzictwa w latach nastoletnich. To doświadczenie otworzyło wyobraźnię M8N i zbudowało etos eksperymentalnego podejścia do tworzenia muzyki. Wg artysty jedynego możliwego, dającego opcję pójścia w nieznane.

„Dialogue Reworks Your Mind” to projekt zainicjowany przez Miron Grzegorkiewicza w celu przeprowadzania dialgów z istniejącą już muzyką i miksowaniem jej z własnym językiem muzycznym. Kultura remiksu istnieje prawdopodobnie od początków ludzkości, używano tylko innych słów do jej opisywania. Ten projekt jest hołdem dla twórczego recyclingu. Do tej pory powstały dialogi z Niklasem Paschburgiem, Misią Furtak oraz Melrose.

Zobacz też inne wydarzenia

13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B