LAIF » WYDARZENIA: 3. edycja warsztatów Chimes Academy

WYDARZENIA: 3. edycja warsztatów Chimes Academy

 

22 czerwca o godz. 18:00 w Klubokawiarni Chłodna 25 odbędzie się kolejna odsłona innowacyjnego projektu edukacyjnego CHIMES ACADEMY. Warsztat „MASTER YOUR PLAN” pokaże uczestnikom profesjonalne narzędzia i nowoczesne metodologie pracy, aby zarządzanie projektami muzycznymi przebiegało kreatywnie, efektywnie i kończyło się z sukcesem. Warsztat będzie okazją do przeanalizowaniu wielu interesujących casów branżowych, jak również przestrzenią do kreatywnej pracy nad własnym projektem.
 

plakat masteryourplan web-01
 

Seria warsztatów Chimes Academy stawia przede wszystkim na naukę modeli myślenia i rozwój umiejętności. Trenerzy, zamiast dostarczać gotowych rozwiązań i przepisów na sukces w branży muzycznej, będą pokazywać artystom i managerom nowoczesne narzędzia pracy i rozwoju, które pozwalają na samodzielne, świadome i kreatywne budowanie kariery artystycznej w oparciu o swoje zasoby. W managemencie projektów jednym z takich narzędzi jest znana metodologia Getting Things Done, która uczy planowania, prioretyzowania i efektywnego zarządzania sobą w czasie. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję dowiedzieć się, jak jej używać, aby skuteczniej radzić sobie w codziennym kontekście branży muzycznej, która wymaga prowadzenia kilku projektów na raz, żonglerki zadaniami, szybkich decyzyji czy łączenia procesów kreatywnych z zarządczymi.
 

Warsztat poprowadzą Magdalena Jensen, CEO agencji Chimes, wieloletnia managerka i koordynatorka projektów muzycznych (Europejskie Targi Muzyczne CJGrane, konferencja Media and Literacy, produkcja sesji wideo dla stacji radiowej KEXP z Seattle podczas OFF Festivalu) oraz Arkadiusz Hezler, założyciel DT Maker, moderator warsztatów tworzenia innowacji Design Thinking, coach produktywności osobistej, praktyk metodoligii Getting Things Done.
 

„MASTER YOUR PLAN_jak zarządzać projektem muzycznym w czasie, aby zakończyć go z sukcesem”
22.06.16. 18:00 – 21:00
Chłodna 25
 
Więcej o wydarzeniu:
Bilety w cenie 120zł i 150zł do nabycia w aplikacji Going
 
Link do wydarzenia na Facebooku

Zobacz też inne wydarzenia

27.05.2015, WARSZAWA, KLUB DZIK, EXTRA28.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, OLIVIER HEIM22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B