LAIF » 10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC

10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGICW czerwcu do Polski przyleci na ekskluzywny koncert Slow Magic - czyli tajemnicza postać, która ukrywa swoją twarz za klimatyczną maską, a rozpoznawalna jest w całym światku niezależnej muzyki elektronicznej dzięki oryginalnym brzmieniom. Koncert tego artysty odbędzie się na Patio przylegającym do klubokawiarni-restauracji Miłość w samym centrum Warszawy. Muzyczne lato w stolicy coraz ciekawsze!

Nikt nie wie kim jest Slow Magic. Młody producent ukrywa się za maską wilka i od początku swojej kariery do słuchaczy przemawia wyłącznie poprzez swoje produkcje. W sieci nie znajdziecie długich opisów jego osoby jedynie proste zdanie "Slow Magic to dźwięki tworzone przez twojego wyimaginowanego przyjaciela". Jego ostatni album "How To Run Away" zaowocował w ponad 100 koncertów zagranych na całym świecie i uwielbienie tysięcy fanów. Jego muzyki nie można zamknąć w żadnej szufladzie - nie da się też łatwo wymienić inspiracji, jakie za nią stoją gdyż producent nie czerpie z jednego miejsca, a raczej bierze z całego muzycznego świata, który go otacza. Będący na scenie muzycznej od 2010 roku stał się dla wielu twarzą nowego ruchu muzycznego określanego mianem "bedroom producers". Największą jednak siłą Slow Magic są jego występy na żywo. Używając małego zestawu perkusyjnego, elektronicznych maszyn i komputera przenosi słuchaczy do swojego własnego świata, w którym maska przestaje być maską a staje się naturalną częścią jego ciała. W Polsce wystąpił już kilka razy, ale dopiero w czerwcu pojawi się będąc w najwyższym punkcie swojej kariery.

Obok niego na scenie również polska reprezentacja. Koncertowy support zapewni We Will Fail. Jak pisze o sobie jest to projekt skupiający się na przyjemności błądzenia. Nagrania terenowe, sample z taśm, szumy, syntezatory i elektroniczna perkusja zmieszane są tu w dziwaczną, odwołującą się do estetyki techno całość. Za projekt odpowiada Aleksandra Grünholz – z wykształcenia projektant graficzny, z pasji muzyk. Klimat i ekspresja idealnie wpasuje się w miejską przestrzeń odciętą od ulicy wysoką kamienicą wśród roślinnych aranżacji, z których znana jest Miłość na Kredytowej. O after zadba duet DJski wants, który ma na swoim koncie już 2 zagraniczne wydawnictwa i dynamicznie rozwija się pod kątem produkcji muzycznej.
rodzaj wydarzenia: Koncerty
miejsce: Miłość
data wydarzenia: 10-06-2015
godzina rozpoczęcia: 20:00
cena: 30/40 pln

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE) 12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa 18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem