LAIF » 11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET

11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET

Kultowy projekt elektroniczny Telefon Tel Aviv przyjedzie 11 kwietnia do Basenu aby dać jedyny występ w Polsce!

Telefon Tel Aviv został założony w 1999 w Nowym Orleanie przez dwójkę licealnych przyjaciół, Charlesa Coopera and Joshua Eustisa.
Dzięki ich charakterystycznemu, melancholijnemu stylowi łączącemu w sobie erudycję takich gatunków jak IDM czy ambient techno, wraz z chwytliwość syntezatorowego popu, ich projekt bardzo szybko doczekał się statusu kultowego, a ich trzeci album "Immolate Yourself", został wydany przez uznaną berlińską wytwórnię BPitch Control. Niestety dwa dni po wydaniu tego krążka, Charles Coopera został znaleziony martwy.
Joshua Eustis postanowił mimo tego wydarzenia kontynuować Telefon Tel Aviv solowo, jak również stworzył swój nowy projekt Sons Of Magdalene. Eustis w między czasie był także członkiem koncertowego składu Nine Inch Nails oraz projektu Puscifer. Podczas jego dwugodzinnego setu na pewno nie zabraknie wielu niezapomnianych utworów Telefon Tel Aviv Aviv, jak i numerów projektów, z którym Telefon Tel Aviv miało i ma okazję współpracować.

--------------------------------

HATTI VATTI
Wszechstronny producent ceniony nie tylko za wydany w 2014 roku album “Worship Nothing”, który przez krytyków uznawany jest za najlepszą polska płytę elektroniczną roku, ale również za wysoko notowany zeszłoroczny mini-album “Algebra”. Jego przeszłość muzyczna to bogata dyskografia winylowa z powodzeniem funkcjonująca na rynku europejskim, czy trasy koncertowe po całej Europie i Japonii. W 2014 ukazał się album „HV/NOON”, będący efektem wspólnej - rocznej pracy Hatti Vatti oraz legendarnego Noon'a. Na płycie można usłyszeć znakomitych gości wokalnych – Eldo, O.S.T.R'a, Hadesa, Misię Furtak czy Małpę.
rodzaj wydarzenia: Koncerty
miejsce: KLUB BASEN
data wydarzenia: 11-04-2015
godzina rozpoczęcia: 22:00
cena: 40/50 pln

Zobacz też inne wydarzenia

20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka 8-12.07.2015, Lublin, Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival 22.03.2015, WARSZAWA, STODOŁA, NATALIA PRZYBYSZ