LAIF » 12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa

12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa

Jedno z najciekawszych wydarzeń w Warszawie na otwarcie jesiennego sezonu, 12 września odbędzie się pierwsza Nocna Masa Imprezowa której sponsorem jest marka Desperados Nocturno – przemarsz ludzi dobrej imprezy, podczas którego rozkręcimy ulice miasta w rytmie silent disco. Na wszystkich uczestników Masy czeka gorący After z JOHNEM DIGWEEDEM i AGORIĄ w Plażowej!

Nocna Masa Imprezowa z okolic Pl. Zbawiciela. Punktualnie o 21:00 spotykamy się na Al. Wyzwolenia, gdzie wymienicie wejściówki na zestaw do silent disco, a następnie ruszymy w kierunku warszawskiej Plażowej, gdzie odbędzie się after!

Dowiedzcie się więcej na nocturno.desperados.com

John Digweed to artysta, którego z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten brytyjski DJ i producent od lat utrzymuje się w czołówce światowych DJ-ów.

Digweed przygodę z DJ-owaniem rozpoczął już w wieku 13 lat. Przełomem w jego karierze było poznanie Sashy z którym zaczął regularnie grywać w klubach w Wielkiej Bryatnii, a później na całym świecie. John Digweed jest też właścicielem wytwórni Bedrock Records, na której wydają Guy J, Henry Saiz czy Steve Lawler.

Styl prezentowany przez Digweeda określany jest jako mieszanka, house, progressive oraz techno chociaż sam nie lubi kategoryzować swojego stylu.

Agoria, a właściwie Sébastien Devaud, to DJ, kompozytor i producent, który należy do niezwykle utalentowanej grupy nowej fali francuskich artystów. Silny wpływ na jego twórczość miały takie gatunki jak Jazz oraz Detroit Techno. To ważna postać sceny elektronicznej bez wątpienia posiadająca swój unikalny styl muzyczny.

Line up:

John Digweed (Bedrock / GB)
https://www.facebook.com/djjohndigweed

Agoria (Infine / FR)
https://www.facebook.com/agoriaofficial

bshosa (1500m2)
https://www.facebook.com/bshosaofficial

Juniore (Muno.pl)
https://www.facebook.com/juniorealexkubaczewski
rodzaj wydarzenia: Imprezy
miejsce: Warszawa, Aleja Wyzwolenia
data wydarzenia: 12-09-2015
godzina rozpoczęcia: 21:00
cena: info o wejściówkach: nocturno.desperados.com


Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 06.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MØ 21.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JUNGLE