LAIF » 22.03.2015, WARSZAWA, STODOŁA, NATALIA PRZYBYSZ

22.03.2015, WARSZAWA, STODOŁA, NATALIA PRZYBYSZ

Natalia Przybysz to jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek. Zdobyła popularność jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B - Sistars. Po zawieszeniu działalności grupy zaczęła występować głównie pod pseudonimem NATU (jej projekt solowy). Poza kompozycjami i licznymi współprodukcjami producenckimi stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów live. Wydała dwa albumy: Natu & Envee – Maupka comes home i Gram Duszy.
Według redaktorów portalu Jazzsoul.pl przedpremierowa trasa koncertowa Artystki Kozmic Blues była jednym z najważniejszych wydarzeń w 2012 r. Miłe słowa, uznanie i wielka frekwencja podczas koncertów, zarówno fanów Natalii Przybysz jak i miłośników utworów Janis Joplin przyczyniły się do wydania w czerwcu 2013 roku płyty Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin.
Najnowsza płyta Natalii Przybysz p.t. Prąd ukazała się 17 listopada ubiegłego roku. Punktem wyjścia do pracy nad albumem była piosenka Niebieski z ostatniego wydawnictwa pt. Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin. Tym samym Artystka postanowiła kontynuować przygodę z bluesem i klimatem rocka lat 60.
- Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji - mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespołu.
Natalia Przybysz wystąpi w Stodole 22 marca!
rodzaj wydarzenia: Koncerty
miejsce: Stodoła
data wydarzenia: 22-03-2015
godzina rozpoczęcia: 19:00
cena: Do 28.02 - 40 pln (stojące), 60 pln (balkon) Od 1.03 – 47 pln (stojące), 67 pln (balkon)

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, Sóley 7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)