LAIF » 31.07.2015, Warszawa, Stacja Mercedes, Patrick The Pan

31.07.2015, Warszawa, Stacja Mercedes, Patrick The Pan


Patrick the Pan wystąpi w warszawskiej Stacji Mercedes 31 lipca . Artysta swój pierwszy album zaprezentował światu w 2012 roku. Krążek „Something Of An End” choć w całości skomponowany i nagrany w zaciszu jego krakowskiego pokoju, wystarczył, by zachwycić internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i utorować wokaliście drogę na Open’era, OFF Festival czy w końcu wspólną trasę koncertową z Arturem Rojkiem.

Patrick the Pan został ciepło przyjęty przez publiczność festiwali, a jego emocjonalne utwory zdobyły rzesze fanów. W maju tego roku wraz z wytwórnią Kayax wydał swój drugi album – "...niczym jak liśćmi", na którym znalazł się utwór „Niedopowieści”, w którym zaśpiewał wspólnie z Dawidem Podsiadło.
W tym roku artysta ponownie wystąpił na Open’erze, gdzie jego występ został bardzo dobrze przyjęty. Ci, którzy byli, mogą potwierdzić, że muzyk z zespołem sprawdzają się zarówno w spokojnych balladach jak i bardziej energicznych utworach.

Młody Krakowianin podczas swoich koncertów zachwyca publiczność w całej Polsce. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. Przekonamy się o tym już w piątek, 31 lipca.
rodzaj wydarzenia: Koncerty
miejsce: Stacja Mercedes
data wydarzenia: 31-07-2015
godzina rozpoczęcia: 20:00
cena: free

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 15.08.2015, Warszawa, Lost Pool 10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC