Druga odsłona Trus’me

Dodał , 15 paź 2009 przypisany do Informer. Możesz śledzić komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Możesz dodać komentarz albo trackbacka do tego wpisu

trus_me_456_001
David Wolstencroft, szerszej publiczności znany jako Trus?me, zapowiedział na listopad premierę swojej najnowszej płyty! To drugi po wydanym w 2007 roku ?Working Nights? długograj szefa wytwórni Prime Numbers.
Wolstencroft nie narzekał ostatnio na brak zajęć, bowiem oprócz dowodzenia własnym labelem i mecenasowania takim artystom jak Wireman, Actress i Reggie Dokes, wciąż znajdował czas na sporadyczne wydawanie własnych produkcji (EP-ka ?$stilnocheck?? oraz miks przygotowany dla portalu Resident Advisor). Udziela się też jako rezydent w NYC i organizuje chorwacki festiwal Disco 3000. Pracowity gość!

Na albumie ? zatytułowanym ?In The Red? ? przewinie się plejada znanych osobistości, takich jak chociażby amerykański multi-instrumentalista Amp Fiddler, który odcisnął swe piętno na dwóch nowych kompozycjach ? między innymi na otwierającym album coverze Billa Withersa ?Can We Pretend?. Przy powstawianiu albumu pracowali też Piranhahead, Paul Randolph i Dam-Funk. Nowe dzieło Trus?me ma być w większym stopniu oparte na brzmieniu żywych instrumentów, niż miało to miejsce w przypadku jego wcześniejszych dokonań.

Płyta ukaże się nakładem Fat City / Prime Numbers.

Tracklist:

01. Pretend
02. Put It On
03. Bail Me Out
04. Sucker
05. In the Red
06. ?
07. Need a Job
08. Sweet Mother

Dodaj / Pokaż Komentarze

Galeria Zdjęć

2009 (c) by Media Advertising sp. z o.o. | Zaprzyjaźnione strony: magia bieliny