Nadchodzi nowa Groove Armada

Dodał , 16 gru 2009 przypisany do Informer. Możesz śledzić komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Możesz dodać komentarz albo trackbacka do tego wpisu

groovearmada

Już niebawem, bo 22 lutego ukaże się nowy album Groove Armada „Black Light”. Album promuje singiel „I won’t kneel” w stylu electro-pop z lat ’80, a sam zespół komentuje: „ludzie lubią Davida Bowie, Garego Numana, New Order, Fleetwood Mac czy Roxy Music”.
Andy Cato podkreśla: „Myślę, że nawet ludzie, którzy nie cierpią tego, co stworzyliśmy do tej pory, będą zachwyceni tym albumem. Jestem okropnie z niego dumny.”. Jak zapowiada zespół, album ma być zupełnie inny niż dotychczasowe „Potrzebowaliśmy nowego wyzwania, żaden z nas nie chcieliśmy się powtarzać.

Tracklista:

01. Look Me in the Eye Sister
02. Fall Silent
03. Just for Tonight
04. Not Forgotten
05. I Won’t Kneel
06. Cards to Your Heart
07. Paper Romance
08. Warsaw
09. Shameless
10. Time & Space
11. History

Kategorie: Informer
Tagi:

Dodaj / Pokaż Komentarze

Galeria Zdjęć

2009 (c) by Media Advertising sp. z o.o. | Zaprzyjaźnione strony: magia bieliny