Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Dam-Funk w Miłości

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Dam-Funk w Miłości

 
Po raz pierwszy od połowy dekady do Warszawy przyjedzie Dam-Funk w pełnym koncertowym składzie. Muzyk pojawi się w stolicy promując pierwszą od 6 lat solową płytę zatytułowaną „Invite The Light”. Będzie to pierwsza z cyklu 3 imprez zapowiadających Festiwal World Wide Warsaw, który odbędzie się na przełomie lutego i marca 2015, zagrają również Gaslamp Killer oraz Nosaj Thing.
 

12037871_10153604656016346_321274019_o
 

Koncert Dam-Funka z zespołem to pierwszy z cyklu before’ów przed drugą edycją Festiwalu World Wide Warsaw, który z przytupem wraca do Warszawy z początkiem 2016. Headlinerami pierwszej edycji byli Vitalic, Mount Kimbie, Rustie i Onra. Jeszcze w tym roku dwa inne wyjątkowe spotkania z gwiazdami, które wprowadzą w klimat nowej jakość w festiwalowym układzie sił w stolicy – będzie to szalony DJ set Gaslamp Killera i klimatyczny koncert Nosaj Thing w ogrodzie zimowym klubu Miłość na Kredytowej 9.
 
Od kiedy pierwszy raz usłyszał o nim świat Dam-Funk stał się jednym z najważniejszych aktualnych twórców funku. Przez kilkanaście lat kariery współpracował z legendami amerykańskiego g-funku, nauczał rzesze młodych fanów i pokazywał, że muzyka z duszą nigdy nie będzie miała problemów z tym aby stać się szalenie popularną.
 
Chociaż produkował już od najmłodszych lat debiut DAM’a przypadł na 2008 rok, kiedy został odkryty przez założyciela Stones Throw Peanut Butter Wolfa. Od momentu gdy zremiksował swój pierwszy utwór dla wytwórni w ciągu kilkunastu miesięcy do sprzedaży trafiło niemalże 10 winyli zawsze sygnowanych logiem SW. Przez następnie 5 lat Dam-Funk umacniał swoją pozycję jako ambasador funku, ale do mainstreamu trafił dzięki wspólnie nagranej płycie ze Snoop Doggiem. Na początku grudnia 2013 roku do sprzedaży trafił album zatytułowany „7 Days Of Funk” pierwszy od dwóch dekad płyta Snoopa wyprodukowana przez jednego tylko producenta. Wydawnictwo zebrało świetne recenzje otwierając uszy milionów fanów Snoopa na nowy, prawdziwy funk.
 
W tym roku do sprzedaży trafi pierwszy od 6 lat solowy album muzyka, na którym oprócz genialnych funkowych brzmień nie mogło zabraknąć interesujący gości. Na wydanej w SW płycie usłyszymy m.in. wspomnianego Snoopa, Q-Tipa czy Ariela Pinka i chociaż ta trójka nie pojawi się w stolicy wystarczy Dam-Funk i jego zespół, aby zachwycić wszystkich miłośników prawdziwego funku.

 

 

Bilety:
http://lp.goingapp.pl/world-wide-warsaw/
I pula 30 pln – wyprzedane

II pula 40 pln – wyprzedane

III pula 50 pln – dostępne

 
14.10.2015 / środa, 21:00

Kredytowa 9, Warszawa

Zobacz też inne wydarzenia

4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg