Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO

Żyjesz w betonowej dżungli? Miotasz się w klatce codzienności? Co powstrzymuje Cię, przed poddaniem się swej zwierzęcej naturze? Bo jeśli miejsce, czas, okoliczności i cała reszta łatwych wymówek, to mamy na to remedium - URBAN ZOO. Postaw na pierwotną energię, pokaż swoje prawdziwe, dzikie oblicze!

Artyści z największych, festiwalowych scen, wirtuozi elektroniki, poszukiwacze nowych brzmień i rebelianci starych - wszystkich ich spotkasz w jednym miejscu. Ludzie, którzy definiują na nowo zapomniane gatunki, tworzą oryginalne, zaskakujące kompozycje, i po prostu żyją muzyką są fundamentem URBAN ZOO. Na równi z Wami.


MOUNT KIMBIE (Warp | Hotflush)

Mount Kimbie to duet, który tworzą Dominic Maker i Kai Campos. Gdy w 2009 roku do sprzedaży trafiła pierwsza EP Mount Kimbie - "Maybes" fani nowej elektroniki oszaleli z zachwytu. Mount Kimbie stali się automatycznie twarzami muzyki, która chętnie była szufladkowana jako "post-dubstep". Ta przedziwna nazwa przylgnęła do duetu, ale MK nie przejmując się medialną łatką tworzyli dalej muzykę piękną i gatunkowo niejednoznaczną. Ich pierwszy album "Crooks & Lovers" potwierdził, że jest to jeden z najważniejszych zespołów na scenie elektroniki. Dość powiedzieć, że nie tylko stricte elektroniczne media zachwycały się twórczością duetu, ale do grona fanów dołączyły też NME (uznali "Crooks & Lovers" za jeden z 70 najlepszych albumów roku), Pitchfork przyznał mu ocenę 8.0, a Vice bez zastanowienia dał im maksymalną ocenę 10. Ich druga płyta wydana w maju przez Warp Records spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem mediów i fanów. Chłopaki odeszli od stricte elektronicznego tworzenia swoich tracków i otworzyli się na swoje fascynacje muzyką gitarową. W post-dubstepie pojawił się post-rock, a w ich post-hip-hopowych produkcjach pojawił się klasyczny brytyjski rock. Obecnie Panowie pracują nad trzecią płytą a w wolnych chwilach pojawiają się w różnych ciekawych miejscach prezentując swój futurystyczny DJ SET. Już 3 czerwca zaprezentują swoje umiejętności przed trójmiejską publiką podczas premiery nowego cyklu imprez w klubie Sfinks700 - URBAN ZOO.
rodzaj wydarzenia: Imprezy
miejsce: KLUB SFINKS700
data wydarzenia: 03-06-2015
godzina rozpoczęcia: 22:00
cena: 30 zł (w dniu imprezy) 35 zł

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids