Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict - Format:B

Format: B (Formatik Records)
W skład Format B wchodzą: Jakob Hildenbrand oraz Franziskus Sell. Jakob pochodzi z Berlina. Jego rodzice od zawsze chcieli aby był muzykiem, stąd od małego kierowali jego życie w tym właśnie kierunku. W wieku 15 lat zdecydował się na gitarę basową. Był sesyjnym muzykiem w kapelach funk'owych i jazzowych. Był tylko jeden problem...wolał imprezy techno od rockowych koncertów. Niedługo potem po zakupieniu Atari St40 i taniego syntezatora zabrał się za swój pierwszy elektroniczny projekt. Franz swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat od nauki gry na fortepianie. Był zwykłym chłopcem z plakatem Michaela Jacksona na drzwiach pokoju. Pewnego dnia jego życie jednak się odmieniło. Podczas legendarnego festiwalu E-Werk w 1993 roku tętno jego serca przeskoczyło z Chopina na bit 4/4. Ścieżki Franza i Jakoba skrzyżowały się podczas studiów inżynierii dźwięku. Po spędzeniu kilku nieprzespanych nocy na Berlińskich imprezach postanowili sprawdzić czy uda im się stworzyć swój własny projekt.

DEEPStrict to pionerska inicjatywa założona przez osoby, które od długiego czasu obserwują polską scenę klubową czując niedosyt unikalnych brzmień house’u. Nazwa projektu jest parafrazą słów „deep” (od gatunku Deep House, który jest naszą domeną) i „district” (z ang. dzielnica, rejon). Dlatego możecie się spodziewać nieszablonowych imprez zawsze ze świeżym importem z całego świata, które konsekwentnie będziemy Wam fundować.

Na imprezie doznacie niezapomnianych wrażeń również dzięki solidnemu supportowi, który przedstawia się następująco:
Brusikiewicz
FatAl F
Faxior
Lucas Fox
Luke Erb
Mia Twin & KASP
MOES
Sebx
T2P
Tika Milano
Vintage Division
rodzaj wydarzenia: Imprezy
miejsce: KLUB NOWA JEROZOLIMA
data wydarzenia: 22-05-2015
godzina rozpoczęcia: 23:00
cena: 35 zł

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL