Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » 25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA

Mouse on Mars
Mouse on Mars jest jednym z tych zespołów elektronicznych, który wytrzymuje próbę czasu i stale wymyślają się na nowo, dzięki czemu wznoszą muzykę elektroniczną na nowe wyżyny, mieszając dźwięki zagłady z fragmentami melodii. Przez prawie dwie dekady Andi Toma i Jan St. Werner pracowali w pocie czoła, aby stworzyć nowy muzyczny język, pokręcony w tysiące niezliczonych zakłóceń. Mouse on Mars nie tylko tworzą swoją autorską wizję muzyki klubowej, ale również wiele remiksów oraz współpracują z artystami elektronicznymi z całego świecie. Wydali do tej pory 10 albumów, które doskonale pokazują ich ewolucję: od ambient house'owych "Vulvaland" i "Tahiti", do kapryśnej i zabawnej "Niun Niggung" zawierającej sample akustycznej gitary; od gęstego brzmieniowo "Idiology", do chwytliwego "Radical Connector". W 2012 pojawiła się ich najnowszą płyta "Parastrophics", która jest wizją muzyki eksperymentalnej po drugiej stronie króliczej nory. Jedno jest pewne: zobaczyć Mouse on Mars na żywo jest wielkim przeżyciem.

Zamilska
Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień , gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel „ Quarrel" . Jednym utworem był a w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów. Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań .
Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej.
Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans.
rodzaj wydarzenia: Koncerty
miejsce: KLUB BASEN
data wydarzenia: 25-04-2015
godzina rozpoczęcia: 21:00
cena: bilety: 50/60pln

Zobacz też inne wydarzenia

27.05.2015, WARSZAWA, KLUB DZIK, EXTRA 13.08.2015, Sopot, Zatoka Sztuki Beach Club, GusGus 11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET