LAIF » FESTIWALE: 8 rzeczy, które zawsze zabieramy na festiwale

FESTIWALE: 8 rzeczy, które zawsze zabieramy na festiwale

Sezon festiwalowy już się kręci, dlatego przypominamy wam, co powinniście ze sobą zabrać na nadchodzące muzyczne wydarzenia!

1. APARAT JEDNORAZOWY

Fotografia analogowa nie umarła, wręcz przeciwnie – powraca. Jeżeli boicie się zabrać na festiwal swój stary analogowy aparat, który dostaliście od dziadka,  to polecamy wam jednorazówki. Takie aparaciki robią dobrej jakości zdjęcia, a nawet jeżeli je zgubicie, to strata będzie o wiele mniejsza – przecież zostaną wam super wspomnienia!

2. PLECAK Z LISEM

Przypomnijcie sobie, ile razy widzieliście na festiwalach tzw. „plecak z lisem” – kwadratowy klasyk skandynawskiej marki Fjallraven Kanken Pod koniec lat 70. nosiły go dzieci w szwedzkich szkołach, a teraz stał się znakiem rozpoznawczym każdego festiwalowicza.

3. STOPERY DO USZU

Pamiętajcie – wasze zdrowie jest najważniejsze, jeżeli chcecie się jak najdłużej cieszyć muzyką, to koniecznie kupcie parę zatyczek – można je dostać w każdej aptece. Niektóre mają naprawdę odlotowe kolory!

4. SUCHY SZAMPON

Dla wszystkich, którzy wybierają opcję campingową albo nie lubią się spóźniać na koncerty w ciągu dnia.

5. KREM Z FILTREM

Za 20 lat nam za to podziękujecie.

6. NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA/PRZYJACIÓŁKĘ

We dwójkę najlepiej przeżywa się piękne chwile!

7. POWERBANK

Żebyście bez problemu znaleźli znajomych, albo na bieżąco wrzucali relację na story.

8. DOBRY HUMOR

:)))))

Zobacz też inne wydarzenia

17.08.2015, Warszawa, Plac Defilad, Shamir08.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, HVOB15.05.2015, WARSZAWA, KURORT NAD WISŁĄ, PAULA & KAROL