Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » FESTIWALE: Fest Festival zapowiada Kręgi Taneczne!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

FESTIWALE: Fest Festival zapowiada Kręgi Taneczne!

Organizatorzy Fest Festivalu ogłosili niedawno, że podczas głównej części wydarzenia wystąpią m.in. James Bay, Nothing But Thieves i Denzel Curry. Teraz nadszedł czas na odkrycie pierwszych kart z elektronicznego line up’u Kręgów Tanecznych. Do programu festiwalu dołączają: Motor City Drum Ensemble, Secret Cinema, Maduk oraz CVAV 2.0 (Current Value Audio Visual).

Po ubiegłorocznym sukcesie trzech scen na Kręgach Tanecznych, wiemy już, że zabawa w tym miejscu potrwa o jeden dzień dłużej, a występy artystów będą odbywać się nie tylko w nocy, ale i przed zachodem słońca. O muzyczne wrażenia zadbają artyści reprezentujący różne brzmienia elektroniki – od drum & bass, po techno i house.

Dużo tanecznych brzmień na scenie Smolnej na pewno możemy oczekiwać od specjalisty w tworzeniu parkietowego klimatu, czyli Motor City Drum Ensemble. To artysta o charakterystycznym stylu i wyjątkowej selekcji, dzięki której z powodzeniem łączy takie nurty, jak house, disco i electro. Nieco mocniejszej selekcji można spodziewać się od weterana sceny techno, czyli Secret Cinema. Holender tworzy i występuje już od początku lat 90-tych, a od 2009 r. prowadzi znaną wytwórnię Gem Records.

Wielu emocji z pewnością nie zabraknie także na scenie Raban, czyli w miejscu, gdzie najlepiej bawić się będą fani połamanych brzmień. CVAV 2.0 to audio-wizualny projekt niemieckiego DJ’a i producenta znanego jako Current Value. Maduk to z kolei Brytyjczyk, który tworzy oraz gra na żywo lżejsze brzmienia drum & bass, a na swoim koncie ma współpracę m.in. z Hospital Records czy Liquicity.

Bilety jednodniowe oraz karnety na FEST Festival są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej www.festfestival.pl/bilety.

Zobacz też inne wydarzenia

7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin 18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem