LAIF » FESTIWALE: Live stream na rozgrzewkę przed Wooded City Szczecin 2018!

FESTIWALE: Live stream na rozgrzewkę przed Wooded City Szczecin 2018!

Niecały miesiąc dzieli nas od festiwalu Wooded City Szczecin 2018 – jednodniowego święta muzyki elektronicznej, którego pomysłodawcą jest duet Catz ‘N Dogz. Zanim jednak 23 czerwca usłyszymy na szczecińskiej wyspie Łasztownia trio WhoMadeWho, Margaret Dygas czy Answer Code Request, zapraszamy na ostatnie z serii festiwalowych biforów!

Wszystko zacznie się dziś o 19:30. W wyjątkowej scenerii szczecińskiej Wyspy Grodzkiej swoje sety zaprezentują Kuba Sojka i SLG. Półtora godzinne show „pod chmurką” transmitowane będzie w internecie na profilu facebookowym Wooded (www.facebook.com/wooded-events), ale organizatorzy zapraszają również na wspólną zabawę na miejscu. W nocy impreza przeniesie się do klubu Tanzbar, gdzie do SLG i Kuby Sojki dołączy szczeciński kolektyw Canalia!

Równolegle w poznańskiej Tamie w klimat Wooded City Szczecin 2018 wprowadzać będą Dj Steaw, Jay Shepheard i An On Bast, których także usłyszymy 23 czerwca w Szczecinie!
Partnerem streamu jest cykl Deep Sesje: www.facebook.com/DeepSesje

Zobacz też inne wydarzenia

29.04.2015, WARSZAWA, KLUB HYDROZAGADKA, SUN GLITTERS I PLATONICK DIVE15.08.2015, Warszawa, Lost Pool27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO