Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » FESTIWALE: Unsound organizuje zajęcia dla początkujących pracowników branży muzycznej

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

FESTIWALE: Unsound organizuje zajęcia dla początkujących pracowników branży muzycznej

Unsound Lab to dwudniowe warsztaty poświęcone pracy w branży muzycznej. Odbędą się 5 i 6 października 2019 roku. Zajęcia poprowadzą: przedstawiciele agencji artystycznych, managerowie, wydawcy, dziennikarze muzyczni, prawniczki oraz pracownicy instytucji kultury. Unsound Lab skierowany jest do osób stawiających pierwsze kroki w branży lub chcących uzupełnić swoją wiedzę. Dedykowany jest przede wszystkim osobom pochodzącym z Polski, Europy Wschodniej i Środkowej. Wydarzenie jest odpowiedzią na niewielką aktywność artystów z tego regionu na arenie międzynarodowej.

Frankie Decaiza Hutchinson znana jako Discwoman, fot. materiały prasowe

Wybierając mentorów, kierowaliśmy się przede wszystkim naszym festiwalowym doświadczeniem. Zaprosiliśmy tych, z którymi mieliśmy przyjemność pracować i których wiedza z pewnością pomoże osobom rozpoczynającym karierę. Nasi goście nie tylko poprowadzą zajęcia oraz opowiedzą o swojej pracy, ale będą także dostępni po warsztatach – chętnie udzielą odpowiedzi na indywidualne pytania uczestników Unsound Lab.

Wśród prelegentów znajdują się m.in. Toby Donelly, manager Miki Levi (znanej też jako Micachu), artystki nominowanej do Oscara za ścieżkę dźwiękową do filmu „Jackie”; Frankie Decaiza Hutchinson, współzałożycielka nowojorskiej agencji Discwoman, której działalność miała duży wpływ na poprawienie widoczności kobiet na scenie muzyki elektronicznej; oraz Daniell Wade, dyrektorka kreatywna firmy Decca Publishing, która opiekuje się m.in. kompozytorem muzyki filmowej Clintem Mansellem. 

Formularz zgłoszeniowy, pełną listę prelegentów oraz harmonogram wykładów i zajęć można znaleźć na stronie internetowej festiwalu Unsound. Nabór trwa do 10 września. Pierwszeństwo uczestnictwa w warsztatach mają osoby z Polski oraz z Europy Środkowej i Wschodniej. Koszt warsztatów to 200 PLN, w cenę wliczony jest już posiłek. Liczba miejsc jest ograniczona. Uwaga: wszystkie warsztaty prowadzone są w języku angielskim.

 

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu