Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » FILM: Love story o wampirach – „O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu”

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

FILM: Love story o wampirach – „O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu”

Hipnotyczna i cudownie oryginalna love story o dwóch pokrewnych duszach – samotnej,
nieśmiałej wampirzycy i przystojnym śmiertelniku, których drogi krzyżują się w ciemnym
zaułku Bad City. Czarno-białe gatunkowe szaleństwo i najpiękniejszy film o wampirach,
jaki kiedykolwiek powstał.

 

agirlwalkshomealoneatnight

fot. mat. prasowe

 

Kiedy w zepsutym do szpiku kości Bad City piękna i samotna wampirzyca spotyka jedynego uczciwego mężczyznę w mieście, staje się jasne, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Ale czy w miejscu, gdzie przestępczość, narkotyki i prostytucja są na porządku dziennym, może narodzić się prawdziwa miłość? I czy szlachetna krwiopijczyni, która nocami na deskorolce w tradycyjnym irańskim czadorze wymierza sprawiedliwość w zdegenerowanym mieście, odnajdzie szczęście u boku przystojnego śmiertelnika?

„O dziewczynie…” to obraz, który oczarował recenzentów magazynów filmowych i widzów na całym świecie. Oglądając „O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu” odnosi się wrażenie, że jesteśmy świadkami rozwoju czegoś niesamowicie ważnego, wręcz kultowego. (…) To nowy klasyk w gatunku filmów o wampirach, klasyk, który będziemy podziwiać bez końca – zachwycał się Drew Taylor, dziennikarz portalu The Playlist. W popularnym serwisie Rotten Tomatoes, który zbiera recenzje uznanych krytyków z całego świata, film ma obecnie aż 96% pozytywnych opinii.

 

agirlwalkshomealoneatnight2

fot. mat. prasowe

 

 

 

Po światowej premierze filmu na festiwalu Sundance Ana Lily Amirpour – scenarzystka i reżyserka – została okrzyknięta prawdziwą sensacją kina zagranicznego. Jej debiutanckie dzieło to oryginalna i wyjątkowa zabawa filmowymi gatunkami – od wampirycznego horroru przez romantyczną historię miłosną po irański western. Obraz, który zachwyca wysmakowanymi wizualnie zdjęciami, psychodeliczną muzyką oraz tytułową rolą Sheili Vand, uznano za jeden z najciekawszych debiutów 2014 roku.

„O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu” już od 14 sierpnia w polskich kinach!

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival