Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » FOTORELACJA: Jóga podbija Berlin

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

FOTORELACJA: Jóga podbija Berlin

 

Dwa dni w legendarnym studiu nagraniowym, ponad 20 godzin pracy na profesjonalnym sprzęcie i pod okiem światowej sławy producenta, dwa nowe utwory oraz głowa pełna pomysłów – Kamil i Rafał z zespołu Jóga jako jedyni artyści z Polski otrzymali niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie muzycznym Converse Rubber Tracks.

 

 

Joga

 

 

Jóga to jeden z 84 zespołów z całego świata, które zostały wyróżnione w globalnym projekcie muzycznym Converse Rubber Tracks. Nagrodą była możliwość pracy nad swoim autorskim materiałem w jednym z dwunastu legendarnych studiów nagraniowych. Wybór Rafała i Kamila padł na słynące ze świetnej akustyki Hansa Tonstudio w Berlinie.

 

 

HANSA STUDIO BERLIN-5159

 

 

„Do projektu, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu i późniejszej wielkiej radości, zgłosił nas nasz menadżer. Gdy dowiedzieliśmy się, że to właśnie my zostaliśmy wybrani przez jury projektu Converse Rubber Tracks i będziemy nagrywać w legendarnym Hansa Tonstudio – nie mogliśmy uwierzyć! To tym większy sukces, że do projektu aplikowało kilka tysięcy zespołów z całego świata. Praca w profesjonalnym studiu pod okiem Aarona Bastinellego, który pracował wcześniej z takimi artystami jak Bono, The Roots, Mark Foster była dla nas prawdziwym zaszczytem i niezapomnianym doświadczeniem” – mówi Kamil Łukasiuk, Jóga.

 

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

 

Sesje nagraniowe Jógi odbywały się w kultowym Studio 1, jednym z kilku studiów nagraniowych należących do Hansa Tonstudio. W tym samym miejscu, w otoczeniu profesjonalnego sprzętu i oryginalnego wyposażenia z lat 70., tworzyli David Bowie, Depeche Mode, Iggy Pop czy U2. Aaron Bastinelli, światowej sławy producent od lat związany z projektem Converse Rubber Tracks, czuwał nad sesją Kamila i Rafała. W efekcie powstały dwa nowe utwory, których będzie można posłuchać na najnowszej EPce Jógi.

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu