LAIF » FOTORELACJA: Jóga podbija Berlin

FOTORELACJA: Jóga podbija Berlin

 

Dwa dni w legendarnym studiu nagraniowym, ponad 20 godzin pracy na profesjonalnym sprzęcie i pod okiem światowej sławy producenta, dwa nowe utwory oraz głowa pełna pomysłów – Kamil i Rafał z zespołu Jóga jako jedyni artyści z Polski otrzymali niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie muzycznym Converse Rubber Tracks.

 

 

Joga

 

 

Jóga to jeden z 84 zespołów z całego świata, które zostały wyróżnione w globalnym projekcie muzycznym Converse Rubber Tracks. Nagrodą była możliwość pracy nad swoim autorskim materiałem w jednym z dwunastu legendarnych studiów nagraniowych. Wybór Rafała i Kamila padł na słynące ze świetnej akustyki Hansa Tonstudio w Berlinie.

 

 

HANSA STUDIO BERLIN-5159

 

 

„Do projektu, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu i późniejszej wielkiej radości, zgłosił nas nasz menadżer. Gdy dowiedzieliśmy się, że to właśnie my zostaliśmy wybrani przez jury projektu Converse Rubber Tracks i będziemy nagrywać w legendarnym Hansa Tonstudio – nie mogliśmy uwierzyć! To tym większy sukces, że do projektu aplikowało kilka tysięcy zespołów z całego świata. Praca w profesjonalnym studiu pod okiem Aarona Bastinellego, który pracował wcześniej z takimi artystami jak Bono, The Roots, Mark Foster była dla nas prawdziwym zaszczytem i niezapomnianym doświadczeniem” – mówi Kamil Łukasiuk, Jóga.

 

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

Joga

 

 

Sesje nagraniowe Jógi odbywały się w kultowym Studio 1, jednym z kilku studiów nagraniowych należących do Hansa Tonstudio. W tym samym miejscu, w otoczeniu profesjonalnego sprzętu i oryginalnego wyposażenia z lat 70., tworzyli David Bowie, Depeche Mode, Iggy Pop czy U2. Aaron Bastinelli, światowej sławy producent od lat związany z projektem Converse Rubber Tracks, czuwał nad sesją Kamila i Rafała. W efekcie powstały dwa nowe utwory, których będzie można posłuchać na najnowszej EPce Jógi.

Zobacz też inne wydarzenia

20.08. 2015, Warszawa, Miłość, Mary Komasa27.06.2015, Warszawa, Cafe Kulturalna, Crocodiles27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO