LAIF » FOTORELACJA: live party Desperadosa Nocturno

FOTORELACJA: live party Desperadosa Nocturno

 

Jak przenieść się na wyższy poziom imprezowania? Dowiedzieliśmy się na imprezie Desperados Nocturno, na 38 piętrze przeszklonego wieżowca z bajecznym widokiem na rozświetloną panoramę Warszawy.
 

 
W środę wieczorem Desperados Nocturno zabrał nas do magicznego mieszkania na niezwykłą domówkę na wysokościach, gdzie bawiliśmy się w gronie roztańczonych, uśmiechniętych imprezowiczów. Świetną muzykę zapewnił RAU czyli Tomasz Rałowski, zwany również człowiekiem orkiestrą (wcale nas to nie dziwi) – producent i raper związany z wytwórnią Alkopoligamia.
 

 

 
RAU zaserwował nam live act na siedmiu poziomach – zaczął od chilloutowych bitów, do których mogliśmy się spokojnie pobujać, a skończył mocnym, tłustym uderzeniem. Siedem poziomów muzycznych było odniesieniem do siedmiu poziomów imprezowania, które przeżywaliśmy tej nocy, trzymając schłodzoną butelkę Desperadosa Nocturno 7% i niesieni smakiem piwa z tequilą i ciemnym rumem, podziwialiśmy widok na całe miasto.
 
Brzmi jak impreza życia? Jeżeli nam nie wierzycie, na Facebooku Desperadosa (nie wychodząc z domu) możecie cofnąć się w czasie i zobaczyć cały live stream z wydarzenia.
 

 
A jak wznosiliśmy się szczęśliwi na coraz to wyższe poziomy imprezowania?
O latającą, wyluzowaną atmosferę zadbała dwójka sympatycznych hostów – Wojtek „Łozo” Łozowski i Karolina Gilon, którzy zachęcali oglądających live stream do wzięcia udziału w konkursie, w którym można zgarnąć podwójne bilety do Barcelony na podniebny festiwal SkyFest. Co należało zrobić? Wystarczyło odpowiadać na pytania, które pojawiały się na bieżąco podczas relacji.
 
Żałujecie, że przegapiliście konkurs i nie zobaczyliście błyszczącego Pałacu Kultury? Nic straconego – kolejny live stream już 23 sierpnia, punktualnie o 21:30. Nie przegapcie – w końcu nie ma nic lepszego niż impreza we własnym domu (w środku tygodnia) i wizja wykręconego wyjazdu na SkyFest do Barcelony – jedyny festiwal na świecie organizowany na wysokościach.
 

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)16.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MARY KOMASA27.06.2015, Warszawa, Cafe Kulturalna, Crocodiles