LAIF » KONKURS: Do wygrania 4 podwójne zaproszenia na Ł Festiwal w Łowiczu

KONKURS: Do wygrania 4 podwójne zaproszenia na Ł Festiwal w Łowiczu

Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na Ł Festiwal 10 sierpnia w Łowiczu.

Enchanted Hunters , fot. mat. prasowe

Więcej o festiwalu możecie znaleźć tutaj.

Co należy zrobić?
Wystarczy rozwiązać zadanie konkursowe:

Napiszcie na czyj występ czekacie najbardziej podczas Ł Festiwal. Odpowiedzi zostawcie pod konkursowym postem na naszej stronie na Facebooku.

Macie czas do 31 lipca (środa) do końca dnia.

Ł Festiwal to jednodniowa impreza organizowana przez Łowicki Ośrodek Kultury, której aspiracją i nieodzownym dążeniem jest poszerzanie muzycznych horyzontów poprzez jak najlepszą selekcję artystów związanych z nurtem szeroko pojętej alternatywy. Selekcji niezwykle surowej i wymagającej, która stawia na najbardziej oryginalne formy. Organizatorom nie zależy na największych gwiazdach. Główną ideą jest promocja artystów, których muzyka nie ma szansy przebić się do mainstreamu. Festiwal odbywa się w wyjątkowej scenerii dziedzińca Łowickiego Ośrodka Kultury, gdzie z jednej strony klimat budują murale autorstwa M-City, a z drugiej bliskie sąsiedztwo największego obszaru zielonego w mieście – parku Błonie z widokiem na starą część miasta.

 

Piąta edycja, dziesięciu wykonawców, 10 sierpnia w Łowickim Ośrodku Kultury. Bilety można kupić na www.goout.net oraz www.goingapp.pl w cenie 40 zł.

Zobacz też inne wydarzenia

26-28.06.2015, Białystok, Halfway Festival11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET20.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, CLARK – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 2015