LAIF » KONKURS: Wygraj 3 podwójne zaproszenia na występy Tigi w 3 polskich miastach

KONKURS: Wygraj 3 podwójne zaproszenia na występy Tigi w 3 polskich miastach

Mamy dla Was trzy podwójne bilety (jeden bilet na każde miasto) na polską trasę koncertową producenta i DJa – Tigi – w Krakowie (8.03), Poznaniu (9.03) i we Wrocławiu (15.03).

Co należy zrobić?
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki jest Wasz ulubiony kawałek Tigi i dlaczego wybraliście akurat ten? Odpowiedzi zostawcie pod konkursowym postem na naszej stronie na Facebooku.

Macie czas do 7 marca (czwartek) do końca dnia.

 

Producent, DJ i ikona muzyki elektronicznej – Tiga rusza w mini trasę koncertową po Polsce. Kanadyjczyk już w marcu wystąpi w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i War-szawie.

Tiga Sontag to bardzo charyzmatyczna postać, która na scenie muzycznej od lat zaskakuje, wprowadza wiele świeżości i nie daje się zaszufladkować w jednym gatunku. Wszystko za-częło się w latach 90. kiedy artysta rozpoczynał swoją przygodę z DJ-ingiem na lokalnej sce-nie. W 2001 roku oficjalnie zadebiutował jako producent i trudno wymarzyć sobie lepszy de-biut, bo „Sunglasses At Night” to do dziś jedna z najbardziej kultowych pozycji w tanecznej elektronice. Potem powstały kolejne hity, jak choćby „You Gonna Want Me”, „Shoes”, „Bugatti” i „Let’s Go Dancing” oraz remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moby’ego czy LCD Soundsystem. Wiele własnych kompozycji Tiga wydał w swojej wytwórni Turbo, w której katalogu są również produkcje Gesaffelsteina, Azari & III, The Hackera czy Boys Noize.

 

Tiga odwiedzał nasz kraj wielokrotnie i za każdym razem udowadniał, że jest wyjątkowym artystą. Podczas najbliższej trasy odwiedzi cztery polskie miasta – Kraków, Poznań, Wrocław i Warszawę.

Harmonogram trasy:
– 8.03.2019 – Zet Pe Te, Kraków
– 9.03.2019 – Tama, Poznań
– 15.03.2019 – Sala Fly, Wrocław
– 16.03.2019 – Smolna, Warszawa (ze względu na politykę klubu – brak przedsprzedaży biletów)

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Even-tim.pl, ebilet.pl, GoOut.pl, Going. i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Zobacz też inne wydarzenia

12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids