LAIF » WYWIAD: DJ NOZ: „Najbardziej ekscytujące są dla mnie imprezy, na których coś odkrywam”

WYWIAD: DJ NOZ: „Najbardziej ekscytujące są dla mnie imprezy, na których coś odkrywam”

Imprezy Desperados Nocturno live za nami, część z was już zgarnęła wyjazd na podniebny festiwal SkyFest do Barcelony.
 

Na jednej z nich znakomitą zabawę na najwyższym poziomie rozkręcał DJ NOZ, którego spytaliśmy o najciekawsze wspomnienia i momenty jego DJ’skiej kariery. Poczytajcie o jego wymarzonych miejscach do grania i wrażeniach z reakcji publiczności!
 

Tekst: Artur Wojtczak, zdjęcia: Desperados
 


 

Jesteś obecny na scenie klubowej od wielu lat. Jakie było najbardziej frapujące i ekscytujące doświadczenie Ciebie jako klubowicza i jako DJ-a?
 

Od początku mojej drogi klubowej lubiłem rzeczy, których nie znałem. Najbardziej ekscytujące są dla mnie imprezy, na których coś odkrywam. Na które trafiam przypadkiem, które mnie inspirują i na których czuję dobrą energię. DJ gra kawałki, których nie znam, ale każdy jest tak dobry, że bez zastanowienia tańczę.
 

Czy pamiętasz jakąś historię, która była szczególnie niesamowita i zdarzyła się podczas Twojego grania? Co to było, jak się czułeś?
 

Najbardziej niesamowitą historią była sytuacja, kiedy po występie na festiwalu kilku tysięczny tłum zaczął skandować „DJ Noz!” i bić brawo. Wrażenia nie do opisania.
 

Jakie masz marzenie jako DJ, które chciałbyś osiągnąć: zarówno w karierze, jak i w potencjalnym występie marzeń (klub, miejsce, miasto). Co jest taką „dream venue”?
 

Z pewnością chciałbym grać więcej festiwali. Do tej pory udało mi się zagrać kilka i wiem, że kontrola nad wielotysięcznym tłumem jest fascynująca. 
Grałem już kilka razy wymarzonych miejscach i na gigach, po których mówiłem: mogę kończyć. Jest to jednak jak narkotyk. Kiedy raz spróbujesz, chcesz więcej i więcej. Więc mój występ marzeń to każdy, podczas którego uda mi się porwać tłum.
 


 


 

Zobacz też inne wydarzenia

25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL