LAIF » LIVE: Set Deasa z Audioriver na Mixmagu

LIVE: Set Deasa z Audioriver na Mixmagu

Już dziś o godzinie 17:00 kultowy magazyn Mixmag i Audioriver zapraszamy na retransmisję tegorocznego występu Deasa na Circus Tent podczas płockiego festiwalu!

fot. Artur Nowicki

Deas (Karol Mozgwa) to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych producentów muzyki techno w Polsce. Wydawał w KMS Records, Planet Rhythm czy należącym do duetu Pan-Pot Second State. Ma na koncie występy obok takich gwiazd jak Amelie Lens, Kink czy Mind Against, a jego sety porywały publiczność na największych festiwalach pokroju amsterdamskiego ADE, Open’era czy właśnie Audioriver.

Magazyn Mixmag śmiało można określić mianem legendarnego. Ukazujący się od 1982 roku przez lata stał się jednym z najważniejszych mediów zajmujących się muzyką elektroniczną, opisujący obecnie panujące trendy, ale również wyznaczający nowe. Przyznawany przez nich tytuł DJ roku trafiał do takich artystów jak Nina Kravitz, The Black Madonna czy Tale Of Us, a video sety dostępne na kanale magazynu, w trakcie których zagrali min. Bonobo, Solomun, Carl Cox czy Richie Hawtin obejrzało łącznie kilka milionów osób.

O godzinie 17:00 na kanałach Audioriver i Mixmag będzie można obejrzeć retransmisję występu Deasa w trakcie płockiego festiwalu. Według wielu festiwalowiczów set Karola był jednym z najlepszych jaki odbył się na Circus Tent w trakcie tegorocznej edycji Audioriver! Przekonajcie się o tym sami oglądając dzisiejszą transmisję!

Zobacz też inne wydarzenia

4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO