Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Abra w Miłości

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Abra w Miłości

 

8 lipca, w ramach imprezy urodzinowej kolektywu FLIRTINI, w klubie Miłość wystąpi ABRA! Będzie to pierwszy polski koncert wschodzącej gwiazdy amerykańskiego r&b.
 

Abra x Flirtini

fot. mat. prasowe


 

Abra pochodzi z Londynu ale od lat mieszka w Atlancie. Ma 21 lat. Sama pisze teksty, komponuje i produkuje bity. W nowoczesny sposób łączy klasyczny hip-hop z syntezatorowym brzmieniem popu lat ’80, całość utrzymując w stylistyce lo-fi. Sama siebie nazywa „księżna darkwave’u”. Nostalgia, niepokój, opisy skomplikowanych relacji z innymi, to powtarzające się motywy jej tekstów.
 


 

Artystka zwróciła na siebie uwagę ludzi z kolektywu Awful Records akustycznymi coverami znanych rapowych numerów autorstwa Waka Flocka Flame czy Gucci Mane’a, które zamieszczała na swoim koncie YouTube. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki album „Rose”. To z niego pochodzą najbardziej popularne utwory artystki – singlowe „Fruit” i „Roses”. Materiał został doceniony przez krytyków, którzy jednym głosem wymieniali ksywkę młodej wokalistki obok takich postaci nowego pokolenia r&b jak Tinashe, FKA Twigs czy Kelela.
 

Warszawski koncert Abry poprzedzi premierę jej najnowszego wydawnictwa – „EP PRINCESS” (15 lipca). O atrakcje w trakcie reszty wieczoru zadba duet jubilatów z FLIRTINI – Jedynak i Ment XXL!
 

Bilety dostępne na platformie Going.

Zobacz też inne wydarzenia

13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival 22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves