LAIF » NEWS: Agim i Deas w nowym projekcie Blooma. Premiera EP-ki i pierwszy klip

NEWS: Agim i Deas w nowym projekcie Blooma. Premiera EP-ki i pierwszy klip

7 maja ukazała się debiutancka EP-ka duetu Blooma. Jest to projekt, pod którym działać zaczęli Deas i Agim.
Wcześniej pod swoimi pseudonimami z powodzeniem występowali w klubach i na festiwalach w całej Polsce. Teraz pokazują światu pierwszy efekt wspólnych działań studyjnych.

EP’ka Dos ukazuje się w hiszpańskim labelu Suara, należącym do Coyu. To jego remix wzbogacił wydawnictwo dostępne od wczoraj w sieci.
Premierze Epki towarzyszy również klip do tytułowego utworu, stworzony przez artystę wizualnego – Derubę.
Blooma, najnowsze przedsięwzięcie DEASa, znanego z wydawnictw w tak prestiżowych labelach jak Second State, KMS czy Bush Record oraz AGIMa, artysty związanego m.in. z Őszibarack i Nervy, to projekt zrodzony z pasji i miłości do muzyki, który łączy dwa światy artystów o niespotykanej wrażliwości.
Ep-ka Dos to również początek współpracy tego duetu z hiszpańskim wydawnictwem Suara, prowadzonym przez Coyu, jednym z najprężniej działających labeli na rynku muzyki elektronicznej. Wydają tutaj tacy artyści jak Jonas Kopp, Charlotte de Witte, Oxia, Monika Kruse, Flug i wielu innych.

Tracks list:
Blooma Dos (Coyu Raw Mix)
Blooma Dos (Original Mix)
Blooma Ksamil (Original Mix)
Blooma Richter (Original Mix)

Preorder:
https://www.beatport.com/label/suara/11133

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET06.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MØ