LAIF » NEWS: Alicia Keys powraca

NEWS: Alicia Keys powraca

 

Po prawie czterech latach milczenia, Alicia Keys powraca z nowym utworem- „In Common”.
 

AK_InCommon_CVR_RCA_Paola Kudacki[1] 2

Alicia Keys, fot. Paola Kudacki


 
„In Common” zapowiada nowy, szósty studyjny album artystki. Jego premiera zaplanowana jest latem i ukaże się nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records. Utwór napisany przez Alicię Kyes, Illangelo, Tayla Parks i Billy Walsh, wyprodukował Illangelo (nagrodzony Grammy za płytę The Weeknd). „In Common” od pierwszych taktów przywodzi skojarzenia z latem, popowe brzmienie, z elementami latynoskiego rytmu, podbite elektronicznym bitem.
 

 

„Wszyscy mamy swoje problemy, wyzwania. Wszyscy jesteśmy trochę pokręceni i dobrze. W rzeczywistości to właśnie pozwala nam wzajemnie się zrozumieć. Dla mnie to właśnie jest piękne.” – stwierdza Alicia.
 
Nowa płyta ma odzwierciedlać nowojorskie korzenie i powiązania Keys z kulturą hip-hopową, ukazując jednocześnie to, kim jest dziś Alicia jako aktywista, artystka i kobieta.
 
Po raz pierwszy Keys zaprezentuje nowy utwór w najbliższą sobotę, 7 maja w programie „Saturday Night Live”. Natomiast 28 maja wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów UEFA w Mediolanie, a jesienią zasiądzie w fotelu jurora amerykańskiej edycji „The Voice”.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg28.03.2015, WARSZAWA, PALLADIUM, FISZ EMADE TWORZYWO MAMUT