LAIF » NEWS: Aplikacja Going. dostępna w Poznaniu

NEWS: Aplikacja Going. dostępna w Poznaniu

 

Going. rusza w Polskę. Świętujemy na kolejnym Launch Party, na którym zagra zespół xxanaxx w formule dj set w najlepszym poznańskim klubie Projekt LAB. 9 kwietnia za oprawę muzyczną dbać będą także Maqoo, Raq, Kolektyw Etre i Łukasz Kowalka.
 

IMG_7624a

xxanaxx, fot. mat. prasowe


 
XXANAXX to w dużym skrócie duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear” ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku, a debiutancka EPka ukazała się w 2013 roku.
 
Pierwszy album zespołu – “Triangles”, był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku i ukazał się w maju 2014r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów, a utwory takie jak „Stay”, „Story” czy „Give U The World” na stałe zagościły w radioodbiornikach. Obecnie zespół koncertuje z sukcesami w kraju i zagranicą. Wystąpił na największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Selector) i kilku europejskich showcase’ach jak The Great Escape, Waves czy Reeperbahn.
 
Going. to portal i aplikacja mobilna skupiająca wydarzenia kulturalne: koncerty, imprezy, spektakle, filmy oraz spotkania i inne eventy miejskie. W prostu sposób znajdziesz tu wszystko, co pomoże ci stworzyć plan idealny, by ruszyć w miasto! W kilku prostych kliknięciach można również kupić bilet na wybrane wydarzenia. Going. działa od roku w Warszawie. Od marca dostępny w kolejnych miastach Polski.
 
 xxanaxx_B5_pasek-01
 
9.04.2015
Start: 23:00
Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Stare Miasto, Poznań
Bilety:
20 PLN – przez płatność mobilną w aplikacji Going
25 PLN – przedsprzedaż z komputerów
http://goingapp.pl/evt/35618/xxanaxx-dj-set-going-launch-party-poznan
30 PLN – limitowana pula na bramce

Zobacz też inne wydarzenia

12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)