LAIF » NEWS: Zespół Beach House zaprasza swoich fanów do interaktywnej zabawy

NEWS: Zespół Beach House zaprasza swoich fanów do interaktywnej zabawy

Zespół Beach House zaprasza swoich fanów do interaktywnej zabawy. Na stronie formacji BeachHouseBaltimore.com za pomocą narzędzia „Single Finder” będzie można wybrać 3 ulubione piosenki z obszernego katalogu amerykańskiego duetu. „Single Finder” przy użyciu specjalnego algorytmu dobierze „odpowiednik” wybranych utworów z najnowszego albumu „Depression Cherry”.

 

Beach_House-Photoby-Liz_Flyntz-300

Beach House, fot. Liz Flyntz/mat. prasowe

 

Natomiast „Setlist Generator” pozwala fanom na wybranie 3 kompozycji, które chcieliby usłyszeć podczas występów Beach House na żywo. W trakcie każdego koncertu formacja zaprezentuje inny repertuar.

Album „Depression Cherry” trafi do sprzedaży już 28 sierpnia. Będzie to piąty krążek w dorobku muzycznym formacji. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Bella Union. Album „Depression Cherry” został zrejestrowany w Studio in The Country w Louisianie. Produkcją krążka zajął się sam zespół przy wsparciu Chrisa Coadyego.

„Ta  płyta to powrót  do prostoty. Utwory konstruowaliśmy wokół melodii i paru instrumentów z perkusją w tle, odgrywającą jednak mniej znaczącą rolę” – mówi Vicotria Legrand.

18 sierpnia w Portland formacja zainauguruje trasę koncertową promującą ich najnowsze wydawnictwo.

 

Zobacz też inne wydarzenia

29.04.2015, WARSZAWA, KLUB HYDROZAGADKA, SUN GLITTERS I PLATONICK DIVE18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg