LAIF » NEWS: Beat Spacek w Cudzie nad Wisłą

NEWS: Beat Spacek w Cudzie nad Wisłą

 

Cykl HEINEKEN CITY NIGHTS wraca nad Wisłę. 27 maja w klubie Cud Nad Wisłą wystąpi genialny Beat Spacek. Partnerem wydarzenia jest festiwal World Wide Warsaw.
 

beat-spacek-main

Beat Spacek, fot. mat. prasowe


 

Beat Spacek to najnowszy projekt jednego z najbardziej rozpozawalnych brytyjskich przedstawicieli undergroundowej elektroniki ostatnich lat – Steve’a Spacek. Mając w pamięci jego legendarny skład Spacek, współpracę z J Dillą i uwielbiany na całym świecie jungle’owy projekt Africe HiTech (który tworzył ze swoim bratem) muzyk przedstawia fanom nową muzykę tworzoną w całkiem nowy sposób. Spacek postanowił się zmierzyć ze światem technologii, odcinając się od swoich korzeni i tworząc muzykę korzystając ze wszelkiego rodzaju aplikacji na iPhone’a i iPada. Muzyk chciał w ten sposób wyzwolić te technologię i pokazać po raz kolejny, że nie liczy się forma czy sposób jej stworzenia – a jedynie treść.
 

Gdzie: Cud Nad Wisłą
Kiedy: 27 maja
Wjazd: free
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/884832108329158/

Zobacz też inne wydarzenia

22-23.06.2015, Warszawa, Teatr Studio, Flying Lotus8-12.07.2015, Lublin, Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival19.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JULIA MARCELL I POLA RISE