LAIF » NEWS: Chlöe Howl w Niebie

NEWS: Chlöe Howl w Niebie

 

Chlöe Howl, a właściwie Chlöe Howells, to urodzona w Wielkiej Brytanii 22-letnia wokalistka i autorka tekstów.
 

 
Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się we wczesnych latach szkolnych, kiedy miała okazję grywać i śpiewać w muzycznych przedstawieniach, a w domu słuchała uwielbianych przez jej siostrę brzmień hip-hopu oraz muzyki The Smiths i New Order, która zawsze była obecna w samochodzie jej ojca.
 
W wieku 16 lat Chlöe postanowiła jednak opuścić szkołę i niedługo potem udało się jej zdobyć swój pierwszy oficjalny kontrakt z wytwórnią Columbia Records, gdzie w 2013 roku wydała minialbum pt. „Rumour”. Krążek Brytyjki zyskał wielu fanów na całym świecie oraz doceniły go tak duże media, jak The Guardian, Pitchfork i NME. Ponadto, Chlöe otrzymała nominacje do nagród BBC Sound of 2014 i BRIT Awards 2014, a także miała okazję występować jako support podczas trasy koncertowej Ellie Goulding.
 

 
Kiedy po wielu sukcesach spodziewano się pierwszego pełnego albumu artystki, ta rozstała się z koncernem Sony Music i w 2015 roku nakładem niezależnego label-u Heavenly Songs wydała singel „Bad Dream”. Po około dwóch latach przerwy do sprzedaży trafił jej kolejny utwór pt. „Magnetic”, który jest pierwszym oficjalnym singlem zapowiadającym jej długo wyczekiwany debiutancki album.
 
Data: 08.11.2017
Miejsce: NIEBO, Warszawa
 
Bilety dostępne są od piątku 13.10.2017 na stronie internetowej www.followthestep.com oraz na Biletomat.pl – bilety online, ebilet.pl, Eventim.pl, Going.

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, GDAŃSK, KLUB B90, PRESIDENT BONGO (GUS GUS)8-12.07.2015, Lublin, Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival22.03.2015, KRAKÓW, FABRYKA, JUNGLE