Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Co w tym roku szykuje dla nas miejski festiwal World Wide Warsaw?

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Co w tym roku szykuje dla nas miejski festiwal World Wide Warsaw?

Po pięciu fenomenalnych edycjach, powraca World Wide Warsaw – festiwal, będący tygodniem spotkań z artystami z wielu zakątków świata. Wydarzenia odbywają się w różnych venues w całej stolicy, a pierwszymi ogłoszonymi artystami zostali GZA, The Snuts oraz Tom Rosenthal.

Zebra Katz, fot. mat. prasowe

World Wide Warsaw ma za sobą już pięć edycji, podczas których wystąpiły światowe gwiazdy muzyki – Anderson .Paak, zespół The Internet, Post Malone, Sampha, Playboi Carti, King Krule, JMSN, Smokepurpp, Vitalic czy Clams Casino oraz reprezentacja polskich artystów – m.in. Rosalie, Rasmentalism, KAMP! i Bitamina. W tym roku wydarzenie powraca w nieco innej, bo 5-dniowej formule. Ponadto, w odpowiedzi na prośby z ostatnich lat, organizatorzy postanowili, że oprócz biletów na poszczególne koncerty, do sprzedaży trafia także bardzo limitowana pula karnetów, uprawniająca do wejścia na wszystkie wydarzenia.

W ramach before przed World Wide Warsaw 2020, 18 marca do Warszawy przyjedzie GZA – The Genius, czyli założyciel i najstarszy członek legendarnej formacji hip-hopowej Wu-Tang Clan. To artysta, który na swoim koncie ma 6 studyjnych albumów, w tym „Legend of the Liquid Sword”, który uchodzi obecnie za jeden z najważniejszych, rapowych albumów wszech czasów. Kolejne ogłoszone wydarzenie, czyli koncert szkockiego kwartetu The Snuts, jest już częścią line up’u festiwalu i odbędzie się 26 marca. Zespół zyskuje na popularności w zaskakującym tempie – wyprzedane występy, mnóstwo festiwali oraz wpadające w ucho utwory, które osiągają tysiące odtworzeń. Kolejnym artystą, który dotychczas dołączył do WWW 2020 jest Tom Rosenthal – brytyjski piosenkarz, kompozytor muzyki oraz autor licznych podkładów muzycznych do filmów krótkometrażowych i reklam. Jego utwory „Forgets Slowly”, „Lights on But Nobody’s Home” i „Take Care” pojawiły się chociażby w popularnym serialu „Skins”.

Poznajcie wszystkich ogłoszonych artystów tegorocznej edycji WWW:

– GZA – 18.03 – Praga Centrum (before przed WWW)
– YBN Cordae – 25.03 – Hydrozagadka
– The Snuts – 26.03 – Hydrozagadka
– Soley – 27.03 – Hydrozagadka
– Zebra Katz – 28.03 – Smolna (koncert)
– Mike Skinner dj set – 28.03 – Praga Centrum
– Dax J – 28.03 – Smolna (impreza)
– Bishop Nehru – 29.03 – Hydrozagadka
– Tom Rosenthal – 29.03 – Progresja

Tutaj możecie kupić bilety na festiwal.

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival