Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Daniel Bloom w trasie

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Daniel Bloom w trasie

 

Po pierwszych miesiącach wzmożonej promocji albumu „Lovely Fear” i premierowym występie w studiu radiowej Trójki, przyszedł czas na trasę koncertową! W lutym i marcu Daniel Bloom zaprezentuje materiał z najnowszej płyty na żywo w ośmiu miastach. Na scenie artystę wspierać będzie m.in. Tomek Makowiecki, a także specjalni goście.

 
 

123333333333

Daniel Bloom, fot. mat. prasowe


 

25.02 Poznań, Blue Note
26.02 Wrocław, Stary Klasztor
27.02 Łódź, Wytwórnia
01.03 Warszawa, Hybrydy
03.03 Katowice, KluboGaleria SARP
04.03 Kielce, Bohomass Lab
11.03 Gdańsk, Stary Maneż
12.03 Olsztyn, Arte Klubogaleria
 
Daniel Bloom to producent muzyki elektronicznej i filmowej. Uznanie przyniosły mu ścieżki dźwiękowe do filmów Jacka Borcucha – „Wszystko co kocham”, „Nieulotne” czy „Tulipany” (nagrana wspólnie z Leszkiem Możdżerem, za którą artyści otrzymali nominację do Orłów). Przez lata z Józefem Skrzekiem, Stevem Schroyderem (ex-Tangerine Dream), Władysławem Komendarkiem tworzył muzykę improwizowaną w międzynarodowym projekcie Ricochet Gathering.
 
Jesienią 2015 roku, nakładem Warner Music Poland, ukazał się jego nowy solowy album producencki zatytułowany „Lovely Fear”. Na płycie wokalnie udzielają się Mela Koteluk, Gaba Kulka, Iwona Skwarekz zespołu Rebeka, Marsija, Jon Sutcliffe i Tomek Makowiecki. Album spotkał się z doskonałym przyjęciem słuchaczy i środowiska dziennikarskiego. Pierwszy singiel pt. „Katarakta”, nagrany z gościnnym udziałem Meli Koteluk, od ponad 15 tygodni utrzymuje się w czołówce listy przebojów Trójki, a klip do tego utworu wyświetlono do tej pory ponad milion razy.

 
Nasz wywiad z Danielem Bloomem przeczytacie TUTAJ
 
 

 
 

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 25.04.2014, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, KRÓL 29.04.2015, WARSZAWA, KLUB HYDROZAGADKA, SUN GLITTERS I PLATONICK DIVE