Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: DJ BAR ŻURAWIA – elektronicznie i koncertowo w centrum stolicy

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: DJ BAR ŻURAWIA – elektronicznie i koncertowo w centrum stolicy

18-19 września zapowiada się huczne, dwudniowe otwarcie nowego muzycznego miejsca. Obiecujący line-up otworzą w znani zagraniczni i lokalni DJ-e, m.in. TCTS, Wasabi, Bleq, Deyna, a także jeden z najpopularniejszych młodych polskich zespołów – The Dumplings.

 

DJBAR Żurawia, wizualizacja

 

Elektronicznie i koncertowo – tak DJBAR zapowiada swoją działalność w samym sercu Warszawy, pod adresem Żurawia 32/34. Gwiazdą pierwszego wieczoru otwarcia (18.09) będzie brytyjski house’owy DJ i producent, TCTS, którego zeszłoroczny przebój „Games” podbił klubowe parkiety i listy przebojów, zagrają również lokalni DJ-e, m.in. Wasabi oraz Bleq. W sobotę (19.09) imprezę rozkręci Deyna, następnie na scenie ze swoim DJ setem pojawi się młody zespół, który zdążył już zdobyć liczne nagrody i rzeszę fanów – The Dumplings. Electropopowe kompozycje najpierw stały się fenomenem w Internecie, dziś duet ma na swoim koncie debiutancką płytę „No Bad Days” i występy na największych polskich festiwalach.
 

Kolejne bookingi potwierdzają spójną wizję miejsca – DJBAR ma być przestrzenią, w której niemal codziennie rozbrzmiewa muzyka, rytm tygodnia będą wyznaczały koncertowe i DJ-skie cykle. Wkrótce po otwarciu za dekami staną warszawscy DJ-e, m.in. Falcon/Kebs (23.09), Kovvalsky oraz Adam Bekett (24.09), płyty zmiksuje też nieraz Phunk’ill. Na koncertowe wtorki zapraszani będą artyści wnoszący świeżość na polską scenę – jako pierwsi pojawią się elektroniczny Plastic (22.09) oraz big-bandowy P. Unity (6.10). W klubie rozbrzmiewać będą dźwięki od electro, house i disco, przez funk, nu-jazz, po ambient i chillout.
 

Charakterystyczną, centralną częścią lokalu jest wyjątkowo długi bar oraz usytuowana przy nim DJ-ka. Dosłownie obok muzyki, barmańskie wyczyny będą budowały klimat miejsca. W menu znajduje się aż 30 rodzajów shotów, z czego 12 przyrządzanych według autorskich przepisów barmańskiej ekipy. Surową stylistykę wnętrza, w którym dominują cegła i architektoniczny beton, dopełnią geometryczne grafiki i wizualizacje. Część przestrzeni została zaprojektowana z myślą o relaksie – oprócz barowych stołków w klubie znajdą się wygodne pufy i minimalistyczne fotele.

 

DJBAR ŻURAWIA, 18 września, godz. 21:00
TCTS, Wasabi, Bleq, Falcon1, Phunk’ill
19 września, godz. 19:00
Deyna, The Dumplings (DJ set), Vibe

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival