Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Django Django w dżungli czyli nowy teledysk do utworu „Shake And Tremble”

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Django Django w dżungli czyli nowy teledysk do utworu „Shake And Tremble”

Na początku lipca zachwycili polską publiczność występem na festiwalu Open’er 2015. Teraz szkocka formacja Django Django sprezentowała fanom teledysk do kolejnego singla z drugiej płyty „Born Under Saturn”. Klip zrealizowano do piosenki „Shake And Tremble”.

 

 

W wyreżyserowanym przez Pete’a G.D. wideoklipie akcja rozgrywa się w dżungli, w towarzystwie pajęczyn, pełzającego robactwa i zamaskowanych tajemniczych postaci, ukrytych za gęstą roślinnością. W tej scenerii muzycy Django Django wśród instrumentów wykonują piosenkę  „Shake And Tremble”. Otoczenie może może przyprawić o dreszcze, ale piosenka emanuje spokojem i luzem.

Psychodeliczny kawałek „Shake And Tremble” to trzeci singel zapowiadający płytę „Born Under Saturn”, która ukazała się w Polsce w maju 2015 roku w Warner Music Poland. Materiał zebrał doskonałe recenzje na Wyspach i nie tylko.

Piosenki na „Born Under Saturn” nagrali: Dave Maclean (perkusja, produkcja), Vincent Neff (śpiew, gitara), Jimmy Dixon (gitara basowa) i Tommy Grace (klawisze). Sesja odbyła się w studiach Netil House w Londynie oraz Angelic Studios w Banbury. Produkcja to dzieło Dave’a.

 

django photo nuage bass def

Django Django/ fot. mat. prasowe

 

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg