LAIF » NEWS: Dołącz do live party Desperadosa Nocturno!

NEWS: Dołącz do live party Desperadosa Nocturno!

 

Desperados Nocturno zaprasza na cykl imprez live party transmitowanych w LIVE STREAMINGU na Facebooku! Najlepsi DJe’, najlepsze mixy i live chat z konkursem, w którym wygrać można podwójne bilety na jedyny na świecie festiwal na wysokościach SkyFest w Hiszpanii.
 

 
Wbijajcie na Facebooka Desperadosa już 9 sierpnia o godzinie 21:30 i zgarnijcie bilety na SKYFEST do Barcelony. Nowy Desperados Nocturno odpali imprezę na wyższym poziomie. I to dosłownie! Nadawać będziemy z niezwykłego surowego wnętrza miejsca, z którego roztacza się niesamowity widok na nocne miasto.
 
DJ set zagra energetyczny Daniel Drumz, a w rolę hosta imprezy dzięki live chat wcieli się Wojtek „Łozo” Łozowski. Warto go słuchać, bo co 7 minut padnie pytanie konkursowe. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, by mieć szansę na udział w jedynym podniebnym festiwalu SkyFest organizowanego przez Desperadosa 16 września w Hiszpanii.
 
Wstęp na imprezę bez ograniczeń! Wbijajcie na LIVE’a Desperdosa Nocturno.
(Tylko dla pełnoletnich)
 
Imprezy będą odbywać się 9, 16 i 23 sierpnia i w całości transmitowane będą na Facebooku Desperadosa oraz kanałach społecznościowych influencerów.
 

 

Zobacz też inne wydarzenia

11.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, TELEFON TEL AVIV DJ SET20.08. 2015, Warszawa, Miłość, Mary Komasa29.04.2015, WARSZAWA, KLUB HYDROZAGADKA, SUN GLITTERS I PLATONICK DIVE