LAIF » NEWS: Dołącz do live party Desperadosa Nocturno!

NEWS: Dołącz do live party Desperadosa Nocturno!

 

Desperados Nocturno zaprasza na cykl imprez live party transmitowanych w LIVE STREAMINGU na Facebooku! Najlepsi DJe’, najlepsze mixy i live chat z konkursem, w którym wygrać można podwójne bilety na jedyny na świecie festiwal na wysokościach SkyFest w Hiszpanii.
 

 
Wbijajcie na Facebooka Desperadosa już 9 sierpnia o godzinie 21:30 i zgarnijcie bilety na SKYFEST do Barcelony. Nowy Desperados Nocturno odpali imprezę na wyższym poziomie. I to dosłownie! Nadawać będziemy z niezwykłego surowego wnętrza miejsca, z którego roztacza się niesamowity widok na nocne miasto.
 
DJ set zagra energetyczny Daniel Drumz, a w rolę hosta imprezy dzięki live chat wcieli się Wojtek „Łozo” Łozowski. Warto go słuchać, bo co 7 minut padnie pytanie konkursowe. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, by mieć szansę na udział w jedynym podniebnym festiwalu SkyFest organizowanego przez Desperadosa 16 września w Hiszpanii.
 
Wstęp na imprezę bez ograniczeń! Wbijajcie na LIVE’a Desperdosa Nocturno.
(Tylko dla pełnoletnich)
 
Imprezy będą odbywać się 9, 16 i 23 sierpnia i w całości transmitowane będą na Facebooku Desperadosa oraz kanałach społecznościowych influencerów.
 

 

Zobacz też inne wydarzenia

09.05.2015, KRAKÓW, TEATR ŁAŹNIA NOWA, NILS FRAHM – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 201512.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO8-12.07.2015, Lublin, Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival