Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Dorian Electra na koncercie w Warszawie!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Dorian Electra na koncercie w Warszawie!

Dorian Electra – charakterystyczna postać znana z tworzenia muzyki, tekstów piosenek oraz niebanalnych performensów, podczas których zarówno zachwyca, jak i szokuje. 20 maja wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce.

Nagrywa muzykę z gatunku pop, poruszając przy tym kontrowersyjne kwestie związane z filozofią, feminizmem czy seksualnością. Definiuje siebie jako osobę płynną płciowo i wielokrotnie wyraża to w swojej twórczości. Oprócz tworzenia muzyki, Dorian zajmuje się także współ-reżyserowaniem oraz montowaniem swoich klipów. Jak sam mówi: „każda piosenka jest w pełni żywa dopiero z teledyskiem” i od 2010 roku – gdy pojawił się jego pierwszy klip – skupia się na starannym łączeniu przekazów muzycznych z obrazem.

O Dorian Electra wyjątkowo głośno zrobiło się w 2017 roku po gościnnym udziale w utworze Charli XCX pt. „Femmebot” oraz żywiołowych supportach przed jej koncertami. Dorian ma na swoim koncie jeden album, który był świetnie przyjętym debiutem. Mowa o „Flamboyant”, wydanym w lipcu 2019 roku.

Data: 20.05.2020
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Klub Hydrozagadka

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Zobacz też inne wydarzenia

7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO