LAIF » NEWS: Drenge: nowy singiel i koncert w Polsce

NEWS: Drenge: nowy singiel i koncert w Polsce

„The Woods”  to kolejny singiel promujący ostatnie wydawnictwo brytyjskiego duetu Drenge. Album „Undertow”  ukazał się na rynku w kwietniu nakładem wytwórni Infectious Music.

Utworu „The Woods” można posłuchać pod tym adresem: http://smarturl.it/TheWoods

 

drenge_undertow_1400_NEW (800x800)

fot. mat. prasowe

 

„Undertow”  to następca dobrze przyjętego debiutu z 2013r. zatytułowanego po prostu „Drenge”Nowe utwory powstały w zeszłym roku podczas trasy koncertowej. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Ross Orton. W projekcie wziął również udział Rob Graham (basista), który wspierał Drenge w występach na żywo. Można go usłyszeć w trzech utworach.

W sezonie letnim bracia Loveless gościli na takich festiwalach jak Latitute Festival czy Glastonbury oraz zagrali jako support przed występem Blur w Hyde Parku w ramach British Summertime. We wrześniu i październiku zespół Drenge połączy siły z formacją Wolf Alice i wyruszy we wspólne tournée po Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Natomiast 3 września Brytyjczycy wystąpią na jednej ze scen gdańskiego festiwalu Soundrive.

Zobacz też inne wydarzenia

16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival25.04.2014, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, KRÓL24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL