Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Drenge: nowy singiel i koncert w Polsce

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Drenge: nowy singiel i koncert w Polsce

„The Woods”  to kolejny singiel promujący ostatnie wydawnictwo brytyjskiego duetu Drenge. Album „Undertow”  ukazał się na rynku w kwietniu nakładem wytwórni Infectious Music.

Utworu „The Woods” można posłuchać pod tym adresem: http://smarturl.it/TheWoods

 

drenge_undertow_1400_NEW (800x800)

fot. mat. prasowe

 

„Undertow”  to następca dobrze przyjętego debiutu z 2013r. zatytułowanego po prostu „Drenge”Nowe utwory powstały w zeszłym roku podczas trasy koncertowej. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Ross Orton. W projekcie wziął również udział Rob Graham (basista), który wspierał Drenge w występach na żywo. Można go usłyszeć w trzech utworach.

W sezonie letnim bracia Loveless gościli na takich festiwalach jak Latitute Festival czy Glastonbury oraz zagrali jako support przed występem Blur w Hyde Parku w ramach British Summertime. We wrześniu i październiku zespół Drenge połączy siły z formacją Wolf Alice i wyruszy we wspólne tournée po Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Natomiast 3 września Brytyjczycy wystąpią na jednej ze scen gdańskiego festiwalu Soundrive.

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival