Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: EAST – audiowizualny projekt Svena Marquardta pierwszy raz w Polsce

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: EAST – audiowizualny projekt Svena Marquardta pierwszy raz w Polsce

„East” to instalacja audiowizualna, która powstała jako efekt współpracy Prurienta i Svena Marquardta (selekcjonera legendarnego berlińskiego Berghain).
Idea projektu wywodzi się z kultury klubowej i jest próbą połączenia fotografii z językiem muzycznym.

Instalacja składa się z serii zdjęć East Side Girls zrobionych na początku lat 80-tych we wschodnim Berlinie i East Village w Nowym Jorku oaz muzki skomponowanej przez Prurienta. Materiały video oraz wizualizacje na to wydarzenie zostały przygotowane przez kolektyw Pfadfinderei. Oldschoolowy New York Punk i Hardcore miesza się z tym, co działo się wtedy w Berlinie. Kładąc nacisk na kontrasty, Artyści działają przeciw generalizacji i wprowadzają widza w poczucie paradoksu. Sven Marquardt i Pruirient kreują świat bez wyjaśnienia, w którym prezentują odbiorcy scenariusz i pewną historię bez mówienia wprost o czym ona jest. To stawia widza i słuchacza w szczególnej sytuacji, w której musi stać się nie tylko obserwatorem, ale także uczestnikiem – kultura klubowa nie jest kulturą pasywną; trzeba być jej częścią, aby ją zrozumieć.

Line-up:
Prurient live
OTHK live
Marina Aleksandra
TRACKs

Tama, Poznań
9/11/2019
Start: 23:00

Zobacz też inne wydarzenia

7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival