LAIF » NEWS: Faithless zagra w Warszawie

NEWS: Faithless zagra w Warszawie

Długo wyczekiwani w Polsce, tego lata mieli wystąpić podczas Sunrise Festival, jednak obecna sytuacja na świecie pokrzyżowała te plany. Nic straconego! Faithless, w nieco innej formule, pojawi się u nas już w listopadzie, żeby zagrać klubowy DJ set podczas całonocnej imprezy w warszawskiej Praga Centrum!

Miliony sprzedanych płyt, kultowe przeboje i nieśmiertelne hity parkietowe z lat 90. „God Is A DJ”, „Insomnia” czy „We Come 1” to mimo upływu czasu wciąż żywe hymny muzyki elektronicznej. Nieszablonowe, energetyczne produkcje sprawiły, że brytyjski skład stał się prekursorem nurtu klubowego na świecie i od 25 lat nieprzerwanie porywa klubowiczów do tańca.

Organizatorzy zapraszają na DJ set w wykonaniu Sister Bliss, który przywoła i przywróci lata świetności kultury klubowej i na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Supports: TBA
Data: 28.11.2020
Start: 21:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

Bilety dostępne od 13.05 (środa) od 10:00 na www.followthestep.com, w Going., Eventim Polska, oraz w salonach Empik i Media Markt.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX28.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, OLIVIER HEIM26-28.06.2015, Białystok, Halfway Festival