LAIF » NEWS: FatCat records + Sadki Rec. Dwa utwory Resiny zremiksowane w jeden przez M8N

NEWS: FatCat records + Sadki Rec. Dwa utwory Resiny zremiksowane w jeden przez M8N

Mamy przyjemność ogłosić pierwszą oficjalną współpracę z legendarną wytwórnią FatCat Records. Efektem tej współpracy jest intrygujący, wymagający oraz filmowy rework, który powstał z dwóch utworów Resiny z albumu Traces. M8N wziął na warsztat Procession i Surface. Jest to 5 odcinek projektu o dialogu, temat jest rytualność.

M8N, źródło: Soundcloud

Poza remiksem powstał również klip DIY  zrealizowany przez Mirona Grzegorkiewicza.  Headphone Commute zadbało o premierę klipu remiksu, który można zobaczyć na ich stronie. Zapraszamy do oglądania.
https://headphonecommute.com/2020/05/06/resina-procession-surface-m8n-remix/

Dialogue Reworks Your Mind to projekt zainicjowany przez Mirona Grzegorkiewicza w celu przeprowadzania dialogów z istniejącą już muzyką i miksowaniem jej z własnym językiem muzycznym. Kultura remiksu istnieje prawdopodobnie od początków ludzkości, używano tylko innych słów do jej opisywania. Ten projekt jest hołdem dla twórczego recyclingu. Do tej pory powstały dialogi z Niklasem Paschburgiem, Misią Furtak, Melrose oraz Studio Eksperymentalne Polskiego Radia.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO21.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, Sóley