LAIF » NEWS: FatCat records + Sadki Rec. Dwa utwory Resiny zremiksowane w jeden przez M8N

NEWS: FatCat records + Sadki Rec. Dwa utwory Resiny zremiksowane w jeden przez M8N

Mamy przyjemność ogłosić pierwszą oficjalną współpracę z legendarną wytwórnią FatCat Records. Efektem tej współpracy jest intrygujący, wymagający oraz filmowy rework, który powstał z dwóch utworów Resiny z albumu Traces. M8N wziął na warsztat Procession i Surface. Jest to 5 odcinek projektu o dialogu, temat jest rytualność.

M8N, źródło: Soundcloud

Poza remiksem powstał również klip DIY  zrealizowany przez Mirona Grzegorkiewicza.  Headphone Commute zadbało o premierę klipu remiksu, który można zobaczyć na ich stronie. Zapraszamy do oglądania.
https://headphonecommute.com/2020/05/06/resina-procession-surface-m8n-remix/

Dialogue Reworks Your Mind to projekt zainicjowany przez Mirona Grzegorkiewicza w celu przeprowadzania dialogów z istniejącą już muzyką i miksowaniem jej z własnym językiem muzycznym. Kultura remiksu istnieje prawdopodobnie od początków ludzkości, używano tylko innych słów do jej opisywania. Ten projekt jest hołdem dla twórczego recyclingu. Do tej pory powstały dialogi z Niklasem Paschburgiem, Misią Furtak, Melrose oraz Studio Eksperymentalne Polskiego Radia.

Zobacz też inne wydarzenia

22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL