Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: FKA twigs płacze kryształami Swarovskiego

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: FKA twigs płacze kryształami Swarovskiego

 
Tahliah Debrett Barnett znana jako FKA twigs to dziewczyna o wielu talentach – śpiewa, tańczy, pisze teksty, reżyseruje, układa choreografie do swoich kosmicznych klipów.  A oprócz tego właśnie została businesswoman.
 
Tekst: Maciej Czerniejewski

 

fkainsta

FKA twigs, źródło: Instagram @fkatwigs

 

W sieci wystartował jej sklep internetowy. Znajdziemy tam nie tylko podstawowe gadżety typu plakaty czy płyty, ale również wyjątkową odzież. Nad stworzeniem unikatowej kolekcji pracowała z wieloma artystami. Do współpracy zaangażowała między innymi ilustratorkę Lavonni Brown czy grafika Ignasiego Monreala. Wśród koszulek i bluz zdecydowanie największe wrażenie robi kurtka bomberka z wizerunkiem FKA twigs płaczącej kryształami Swarovskiego.
 

whiteflightjacket-1

źródło: fkatwi.gs/store/


 
whitet

źródło: fkatwi.gs/store/

 

 

Główna promocja kolekcji odbyła się na … profilu Tumblr i Instagram artystki. Oczywiście na zdjęciach FKA pojawiła się  również w roli modelki. Co ciekawsze, jeśli ktoś stanie się posiadaczem ubrań z kolekcji FKA twigs, otrzyma możliwość znalezienia się na jej profilu tumblr. Wystarczy wrzucić swoje zdjęcie w jednym z ubrań i dodać hashtag #FKAme. Artystka wybierze najfajniejsze zdjęcia i wrzuci je na swoje konto.
 
Cała kolekcja do kupienia na http://fkatwi.gs/store/

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin