Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Garage Show prezentuje – LOR

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Garage Show prezentuje – LOR

Właśnie ujrzała światło dzienne nowa live sesja zespołu Lor, prosto z Garage Show. Video zawiera utwory pochodzące z najnowszej EP’ki zespołu „Sunlight”.

fot. materiały prasowe

W związku z pandemią odwołana została część trasy promującej najnowsze wydawnictwo, dlatego live sesja jest doskonałą okazją do posłuchania utworów w nowych, koncertowych aranżacjach. Dziewczyny z zespołu Lor wspierane są podczas sesji przez Michała Mamuta i Mateusza Sara-patów, którzy brali również czynny udział przy produkcji „Sunlight”. Realizacja koncertu odbyła się przy dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Lor – Sunlight
Na następcy świetnie przyjętego debiutu Lowlight znalazły się cztery premierowe utwory przepla-tane interludiami. To zaangażowany społecznie i proekologiczny ukłon w stronę natury. Jak sam tytuł wskazuje, motywem przewodnim Sunlight jest słońce: jego charakterystyczne światło oraz emocje, sytuacje i skojarzenia, jakie przywołuje. Grupa sprawnie bawi się słowem i raz za razem urozmaica swoją warstwę liryczną, udowadniając, że nie ma sobie równych w nastrojowym, niczym nieskrępowanym songwritingu.

Lor
Grupa stworzona przez cztery utalentowane artystki z Krakowa: Julię Skibę (pianino), Paulinę Sumerę (teksty), Jagodę Kudlińską (śpiew) i Julię Błachutę (skrzypce). Debiutancki singiel „Windmill” przyniósł zespołowi niesamowity rozgłos, który zaowocował występami w telewizji TVN czy Polskim Radiu. Kolejne lata to premiery takich singli jak „Keaton” i „Aquarius” oraz występy na największych festiwalach pokroju Open’er, Orange Warsaw Festival czy OFF Festival. Muzyka tworzona przez Lor to połączenie delikatnych partii skrzypiec i fortepianu z poetyckimi tekstami, inspirowane dokonaniami takich artystów jak Agnes Obel, Birdy czy Keaton Henson. W 2019 zespół wydał debiutancki album „Lowlight”, którego kontynuacją jest EP’ka „Sunlight” z gościnnym udziałem Runforesta.

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO