Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: „Girls, Gays, People” – Yanch z kolejnym muzycznym manifestem!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: „Girls, Gays, People” – Yanch z kolejnym muzycznym manifestem!

Poznański producent nie zwalnia tempa, przyspiesza je. Drugi opublikowany przez niego utwór, to energiczna, mocno rytmiczna produkcja. „Girls, Gays, People” jest kolejnym dowodem na to, że twórczość Yancha to, z jednej strony muzyka do tańca w czystej formie, z drugiej platforma do wyrażania emocji i sprzeciwu.

fot. Jacek Narkielun

YANCH: Po premierze ‚JOY’, który jest moją zabawą formą, rosła we mnie chęć i potrzeba przedstawienia kierunku muzycznego, w którym odnajduję się aktualnie najlepiej. Odkąd słucham elektroniki to zawsze najprzyjemniej oddaję się dźwiękom przestrzennym, dość mrocznym i surowym. Techniczność dźwięków w techno powoduje klarowność kompozycji poprzez swoją konkretność i rytmiczność. „Girls, Gays, People” to ukazanie mojego drugiego, dużo mroczniejszego oblicza, które siedzi gdzieś głęboko we mnie.

Tłem utworu jest pełen zestaw emocji i odczuć, które towarzyszyły mi w trakcie pierwszych sprzeciwów, które odbywały się w zeszłym roku. W teledysku ująłem również myśl, która towarzyszy mi obecnie. Nie godzę się na kierunek działań rządu, ale martwią mnie też  ruchy części osób stojących po drugiej stronie, opartych o bardzo agresywne środki wyrazu. Dźwięki i obraz, które udało się stworzyć dzięki Filipowi Wendlandowi i Bartowi Sucharskiemu, zawierają to co chciałem przekazać.

Wspomniany teledysk, który towarzyszy premierze Gays, Girls, People to połączenie scen manifestacji, którym dodatkowego charakteru w montażu dodało SMOŁA Studio. Mocne zdjęcia uzupełnia opraw graficzna Barta Sucharskiego – artysty, malarza, street artowca, mocno związanego z poznańską sceną klubową, którego prace na styku różnych form, struktur i dziedzin zyskały duży rozgłos nie tylko w całym kraju, ale i poza jego granicami.

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival