LAIF » NEWS: Gorgon City powraca z nowym singlem

NEWS: Gorgon City powraca z nowym singlem

 
Gorgon City powraca z nowym singlem „All Four Walls” – to pierwszy kawałek od czasu premiery ich debiutanckiej płyty „Sirens” z 2014 roku.

 

Gorgon City, fot. Fiona Garden/ mat. prasowe

Gorgon City, fot. Fiona Garden/ mat. prasowe


 
Utwór zwiastuje projekt „Kingdom”, w ramach którego zespół będzie prezentował co trzy tygodnie nowy utwór aż do czasu premiery nowego wydawnictwa zaplanowanego na ten rok.
 
2014 był rokiem sukcesu Gorgon City. Zespół wziął szturmem brytyjski rynek muzyki dance, a ich debiutancki album „Sirens” zawierający takie hity jak „Ready For Your Love”, „Here For You” i „Go All Night” spotkał się z dużym uznaniem.
 
Do pracy przy nowym singlu duet zaprosił frontmenkę Vaults, którą poznali podczas Radio 1’s Future Festival. Jej czarujący, nieziemski wręcz głos idealnie brzmi w połączeniu z bitami wyprodukowanymi przez Gorgon City.
 
„All Four Walls”uzależnia od pierwszego przesłuchania – klubowo popowe brzmienie od razu wpada w ucho. Oprócz wersji podstawowej będziemy mogli również usłyszeć remix od May’i Jane Coles i autorskie Terrace Dub i Warehouse Dub remix od Gorgon City.
 
Poprzednie dwa lata zespół spędził w trasie koncertowej promującej ich debiutancki album. Grali na największych, międzynarodowych festiwalach takich jak Coachella, Glastonbury czy Mad Decent Block Party. Teraz duet ogłosił trasę, której co-headlinerem będzie zespół Rudimental. Artyści zagrają m.in. w nowojorskim Central Parku i Shrine w LA. A w lipcu na festiwalu Audioriver w Płocku.
 

Zobacz też inne wydarzenia

21.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JUNGLE27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO25.04.2014, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, KRÓL