LAIF » NEWS: Jamie Woon powraca z nowym singlem „Sharpness”

NEWS: Jamie Woon powraca z nowym singlem „Sharpness”

Minęły cztery długie lata od kiedy Jamie Woon wydał swój debiutancki album Mirrorwriting. Przyszła więc pora na ogłoszenie pierwszego singla z nowego, nadchodzącego albumu, którego premiera zaplanowana jest jeszcze w tym roku.

 

02_2048

Jamie Woon, fot. Mads Perch/mat. prasowe

 

Singiel miał premierę kilka tygodni temu na antenie programu Pharrella Williamsa w radiu Beats 1. Zaprzyjaźniony z producentem zespół Disclosure nie pozostał mu dłużny i puścił utwór podczas gościnnego występu w programie Annie Mac w Radio 1. Po wydaniu Mirrorwriting Jamie skupił się na rozwijaniu swoich umiejętności pisarskich oraz na kolaboracjach z nowymi artystami. Jego nowy krążek będzie zawierał charakterystyczne dla Woona brzmienie połączone z dopracowanymi i refleksyjnymi tekstami. Drugi album w przeciwieństwie do pierwszego odchodzi od elektronicznych fundamentów, artysta skupia się na rytmiczności utworów i pragnie aby słuchacz miał wrażenie obecności na występie na żywo podczas słuchania płyty.

Sharpness będzie dostępne w serwisach streamingowych i sklepach internetowych od 11 sierpnia.

Jamie Woon wystąpi w Polsce 22 sierpnia podczas Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

 


Zobacz też inne wydarzenia

12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO10.06.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ, SLOW MAGIC12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa