LAIF » NEWS: JMSN – nowy album i trzy koncerty w Polsce

NEWS: JMSN – nowy album i trzy koncerty w Polsce

„Velvet”, czyli kolejne dzieło amerykańskiego artysty R&B – JMSNa ukazało się 21 września. Praca nad krążkiem trwała zaledwie kilka miesięcy, a materiał zarejestrowany został w White Room Studios, będącym własnością muzyka.

Również i tym razem JMSN napisał, nagrał i wyprodukował samodzielnie wszystkie kompozycje, których będzie aż czternaście.

Następca „What Makes U Happy” z 2017r. z pewnością wyznaczy standardy nadchodzącej erze rytmów R&B i soulu.

Artysta w listopadzie pojawi się na trzech koncertach w Polsce, by promować nowe wydawnictwo.

Oto terminy występów:

15.11 Wrocław / Bezsenność

16.11 Warszawa / Niebo

17.11 Kraków / Zet Pe Te

O singlach promujących „Velvet”:

“So Badly” to pierwszy singiel artysty w tym roku – JMSN jak zawsze zawarł w nim całego siebie, co wyraźnie da się odczuć, dając się ponieść buchającym emocjonalną parą dźwiękom w stylu “soulful”, okraszonym charakterystycznym falsetowym wokalem, oddającym pełne zaangażowanie i niezmienną pasję piosenkarza, który ponownie nie może oprzeć się sile i magii miłości…

“So Badly” to kolejny etap ewolucji muzycznej artysty, dający przedsmak tego, czego fani JMSNa mogą spodziewać się w nadchodzącym roku. Ponadczasowa jakość brzmienia i stylu twórcy nie przestaje zaskakiwać i zawsze będzie dodatkową wartością jego ciągle rosnącego portfolio.

„Talk is Cheap” to pulsujący z gorąca groove, który idealnie balansuje odświeżający falset JMSNa. Wszystko dosmaczone jest rapowanymi wstawkami Joeya Fattsa, akcentującymi przekaz utworu – frustrację JMSNa fałszywymi rozmowami i obietnicami bez pokrycia. Wyobraź sobie, że jedziesz kabrio, po skąpanej w słońcu Kaliforni, a obok przewija się piękny Pacyfik – to właśnie ten kawałek będziesz puszczać na okrągło. Ten singiel przygotowuje nas na to, czego możemy spodziewać się po długo wyczekiwanym następcy albumu z 2017 – „Whatever Makes U Happy”.

Ostatnio ukazał się też świeżutki klip do kawałka „Mind Playin’ Tricks”. Czekamy na więcej!

 

Zobacz też inne wydarzenia

27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg08.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, HVOB