LAIF » NEWS: JMSN – nowy album i trzy koncerty w Polsce

NEWS: JMSN – nowy album i trzy koncerty w Polsce

„Velvet”, czyli kolejne dzieło amerykańskiego artysty R&B – JMSNa ukazało się 21 września. Praca nad krążkiem trwała zaledwie kilka miesięcy, a materiał zarejestrowany został w White Room Studios, będącym własnością muzyka.

Również i tym razem JMSN napisał, nagrał i wyprodukował samodzielnie wszystkie kompozycje, których będzie aż czternaście.

Następca „What Makes U Happy” z 2017r. z pewnością wyznaczy standardy nadchodzącej erze rytmów R&B i soulu.

Artysta w listopadzie pojawi się na trzech koncertach w Polsce, by promować nowe wydawnictwo.

Oto terminy występów:

15.11 Wrocław / Bezsenność

16.11 Warszawa / Niebo

17.11 Kraków / Zet Pe Te

O singlach promujących „Velvet”:

“So Badly” to pierwszy singiel artysty w tym roku – JMSN jak zawsze zawarł w nim całego siebie, co wyraźnie da się odczuć, dając się ponieść buchającym emocjonalną parą dźwiękom w stylu “soulful”, okraszonym charakterystycznym falsetowym wokalem, oddającym pełne zaangażowanie i niezmienną pasję piosenkarza, który ponownie nie może oprzeć się sile i magii miłości…

“So Badly” to kolejny etap ewolucji muzycznej artysty, dający przedsmak tego, czego fani JMSNa mogą spodziewać się w nadchodzącym roku. Ponadczasowa jakość brzmienia i stylu twórcy nie przestaje zaskakiwać i zawsze będzie dodatkową wartością jego ciągle rosnącego portfolio.

„Talk is Cheap” to pulsujący z gorąca groove, który idealnie balansuje odświeżający falset JMSNa. Wszystko dosmaczone jest rapowanymi wstawkami Joeya Fattsa, akcentującymi przekaz utworu – frustrację JMSNa fałszywymi rozmowami i obietnicami bez pokrycia. Wyobraź sobie, że jedziesz kabrio, po skąpanej w słońcu Kaliforni, a obok przewija się piękny Pacyfik – to właśnie ten kawałek będziesz puszczać na okrągło. Ten singiel przygotowuje nas na to, czego możemy spodziewać się po długo wyczekiwanym następcy albumu z 2017 – „Whatever Makes U Happy”.

Ostatnio ukazał się też świeżutki klip do kawałka „Mind Playin’ Tricks”. Czekamy na więcej!

 

Zobacz też inne wydarzenia

16.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MARY KOMASA13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL22.03.2015, WARSZAWA, STODOŁA, NATALIA PRZYBYSZ