LAIF » NEWS: Jóga w finale projektu Converse Rubber Tracks

NEWS: Jóga w finale projektu Converse Rubber Tracks

Jóga, elektroniczny duet ze Śląska zachwycił jury międzynarodowego projektu muzycznego Converse Rubber Tracks. Już we wrześniu nagrywać będą w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie, gdzie tworzyli m.in. David Bowie, Iggy Pop, Depeche Mode i U2.

 

Hansa Tonstudio

Hansa Tonstudio w Berlinie, fot. mat. prasowe

 

 

Jóga to jeden z 84 zespołów z całego świata, które zostały wyróżnione w globalnym projekcie muzycznym Converse Rubber Tracks. Każdy ze zwycięzców otrzymał unikalną szansę współtworzenia historii muzyki w jednym z 12 legendarnych studiów nagraniowych. Dzięki zakwalifikowaniu do finału Kamil Łukasiuk i Rafał Skowroński pojadą do berlińskiego Hansa Tonstudio, gdzie nagrywali m.in. David Bowie, Iggy Pop, Depeche Mode i U2. Tam, pracując na najlepszym sprzęcie i pod okiem doświadczonych producentów stworzą materiał na swój debiutancki album.

 

941930_464971533590943_1824754286_n

Jóga, źródło: facebook

 

 

„Ta wiadomość elektryzowała nas od kilku tygodni, natomiast dopiero teraz możemy się nią podzielić. Udział w projekcie Converse Rubber Tracks to dla nas ogromne wyróżnienie, którego się zupełnie nie spodziewaliśmy. Praca w dużym studiu nagraniowym i z doświadczonym realizatorem, który ma na swoim koncie współpracę z międzynarodowymi gwiazdami, to coś, o czym marzy wielu debiutantów. Nie możemy się doczekać drugiej połowy września!” – mówi Rafał Skowroński, wokalista Jógi.

Zobacz też inne wydarzenia

16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival10.04.2015, WARSZAWA, HYDROZAGADKA, THE DUMPLINGS25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)