LAIF » NEWS: KAMP! na kolejnym Going.Launch Party

NEWS: KAMP! na kolejnym Going.Launch Party

 

Going. rusza w Polskę – tym razem na Śląsk. Na kolejnym Launch Party w nowo otwartym katowickim klubie Królestwo usłyszymy zespół KAMP!.
 
kamp_poster_rgb
 
KAMP! wydali swój drugi album pt. „Orneta” z dnia na dzień, pod koniec października 2015. Płyta nie oczekiwała w szufladzie na tzw. dobry moment czy przygotowanie marketingowej strategii. Nie dała szans zespołowi na wprowadzanie zmian, a przy okazji wszystkich odbiorców traktowała jednakowo. Nikt nie był uprzywilejowany. „Orneta”, jak każdy następca debiutu – zwłaszcza takiego, który odniósł sukces – był oczekiwany i oceniany jeszcze przed pierwszym odsłuchem. To coś od czego nie uciekł żaden zespół. Nad drugą płytą pracowali od początku 2015 roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania. Efektem jest album różny od debiutu, wymagający skupienia i podążający w innym kierunku, niż przebojowy, wręcz popowy debiut. „Orneta” to płyta taneczna, ale i kontemplacyjna, melancholijna i porywająca jednocześnie. I jak zwykle w wypadku KAMP! nabiera nowych emocji podczas energetycznych koncertów.
 
Latem 2014 KAMP! wydali materiał dla nowojorskiej wytwórni Cascine, stając się tym samym jednym z niewielu polskich zespołów tak mocno zaznaczającym swoją obecność na zachodnim rynku muzycznym. Także dzięki temu wydawnictwu KAMP! regularnie koncertują za granicą.
 

 
Going. to portal i aplikacja mobilna skupiające wydarzenia kulturalne: koncerty, imprezy, spektakle, filmy oraz spotkania i inne eventy miejskie. W prostu sposób znajdziesz tu wszystko, co pomoże ci stworzyć plan idealny, by ruszyć w miasto! W kilku kliknięciach można również kupić bilet na wybrane wydarzenia. Going. działa od roku w Warszawie. Od marca dostępny w kolejnych miastach Polski.

Zobacz też inne wydarzenia

20.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, CLARK – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 201506.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 201527.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO