LAIF » NEWS: Keaton Henson powraca z trzecim albumem

unnamed

unnamed

NEWS: Keaton Henson powraca z trzecim albumem

 
16 września na półki sklepowe trafi trzeci studyjny album Keatona Hensona zatytułowany „Kindly Now”. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Play It Again Sam.

 

AlbumAnnouncement_Sophie Harris-Taylor - Kopia

Keaton Henson, fot. mat. prasowe

 

„Alright” to pierwszy utwór, który zwiastuje nowe wydawnictwo artysty. Piosenka powstała w Los Angeles zaraz po ukazaniu się albumu „Birthdays”.
 

 
„Kindly Now” jest bez wątpienia najbardziej emocjonalnym dziełem muzyka. Henson dokonuje analizy swoich byłych miłości, zastanawia się jaka jest rola artysty oraz bierze odpowiedzialność za własne błędy. Nowy album to kontynuacja niezwykłej podróży, która dla Hansona rozpoczęła się w 2012 r. z wydaniem debiutu „Dear…”. Krążek zwrócił uwagę krytyków muzycznych mimo, że nie był promowany w konwencjonalny sposób (artysta zrezygnował z występów na żywo). Z drugą płytą „Birthdays” Keaton zagrał wiele kameralnych koncertów dla fanów, występował w kinach, muzeach oraz kościołach na całym świecie. Podczas tworzenia materiału na „Kindly Now” artysta uczył się aranżacji muzycznej oraz wydał kolekcję utworów „Romantic Works”.
 

KindlyNow_Packshot - Kopia

Okładka płyty „Kindly Now”, mat. prasowe

Zobacz też inne wydarzenia

20.08. 2015, Warszawa, Miłość, Mary Komasa25.04.2014, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, KRÓL15.05.2015, WARSZAWA, KURORT NAD WISŁĄ, PAULA & KAROL