Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Keaton Henson powraca z trzecim albumem

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Keaton Henson powraca z trzecim albumem

 
16 września na półki sklepowe trafi trzeci studyjny album Keatona Hensona zatytułowany „Kindly Now”. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Play It Again Sam.

 

AlbumAnnouncement_Sophie Harris-Taylor - Kopia

Keaton Henson, fot. mat. prasowe

 

„Alright” to pierwszy utwór, który zwiastuje nowe wydawnictwo artysty. Piosenka powstała w Los Angeles zaraz po ukazaniu się albumu „Birthdays”.
 

 
„Kindly Now” jest bez wątpienia najbardziej emocjonalnym dziełem muzyka. Henson dokonuje analizy swoich byłych miłości, zastanawia się jaka jest rola artysty oraz bierze odpowiedzialność za własne błędy. Nowy album to kontynuacja niezwykłej podróży, która dla Hansona rozpoczęła się w 2012 r. z wydaniem debiutu „Dear…”. Krążek zwrócił uwagę krytyków muzycznych mimo, że nie był promowany w konwencjonalny sposób (artysta zrezygnował z występów na żywo). Z drugą płytą „Birthdays” Keaton zagrał wiele kameralnych koncertów dla fanów, występował w kinach, muzeach oraz kościołach na całym świecie. Podczas tworzenia materiału na „Kindly Now” artysta uczył się aranżacji muzycznej oraz wydał kolekcję utworów „Romantic Works”.
 

KindlyNow_Packshot - Kopia

Okładka płyty „Kindly Now”, mat. prasowe

Zobacz też inne wydarzenia

03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL